nh td 85 d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ynt: nh td 85 d

emre_ck link=topic=10032.msg111540#msg111540 date=1229505253' Alıntı:
ZUHAHHAHA MİLLET TD 85 DERCİH EDİYOR KONFOrve rahatlık yönünden ayrıca nht tuttunu koparır
ya pıcagı kıracak yada kolları ha sunuda söleyim mf yakıtı biraz canlı olabılır ona idda etmem
ewet tuttunu koparır...yaktı canlı deil ben kllnyrm

bencede bende td 85 diyorum konfor yonundende çeki yonundende yakıt yonundende ...
acarın td 85 i çok kullandım 5 li 12 inç pulluklar super bence yakıtta iyi youtube ta videolar var girin bakın

NEWHOLLAND farkı . . .

masseyci_adige link=topic=10032.msg112603#msg112603 date=1229614498' Alıntı:
yorum yok herkes ıkısınıde ıyı bılıyor aama tabıkı kullandıgı motora kımse kotu demez.rahat lık ve konforludur ama yakıt ve gucte nh den az degıl bunu bılın barı
AZ DEĞİL ewet nh ye yakın biraz...

mf nh ten sonra 2. yada 3. motor sınıfına girer bence benim çevremdekilerle kıyaslarsam diğer çevrelerdeki mf ler ektra modifiyeli ve nos lu ise onu bilmem :) :) :)
ya anlam veremiyorum bu mf cilere başka motor yok muda nh le uğraşıyorlar kendi sınıfınıza gidin kardeşim yeter yahu

acar link=topic=10032.msg112688#msg112688 date=1229617515' Alıntı:
mf nh ten sonra 2. yada 3. motor sınıfına girer bence benim çevremdekilerle kıyaslarsam diğer çevrelerdeki mf ler ektra modifiyeli ve nos lu ise onu bilmem :) :) :)
ya anlam veremiyorum bu mf cilere başka motor yok muda nh le uğraşıyorlar kendi sınıfınıza gidin kardeşim yeter yahu
Katılıyorum aga.Ne iş bu yaa.Sırf NH kötülüyorsunuz kardeşim bu ne böyle...Kedi uzanamadığı ciğere mındar dermiş o olay yani :D

masseyci_adige kıyaslanıcak motor var kıyaslanmıcak motor var...MF nin en iyi çıkarttığı motor...6000 ve üzeri seriler phantom ve gold serisni herkez biliyor..ben MF yi kötülemiyorum..ama kıyaslanamaz.......286G 3lü14 no pullukta bayılıyordu... 2 kez hidrolikler bozuldu..ve debriyaj gidikti ve o MF 286 yı sfır almıştı 1. yıl sonra......adam sattı TD95 aldı......ve şuan çok memnun...

Türkiyede bu güne kadar hatrı sayılır 3 marka vardı... MF, NH ve JD...
JD ülkemizde efsane olmuş bi marka onun için kıyaslama pek yapılmıyor...
MF ile NHde ülkemizde traktör pazar payının %60-70 ine sahip en büyük rakipler bunlar ikisininde birbirinden aşşa kalır yanı yok onun için hep bu markalar ön planda dolaysıyla kıyaslamaya gelince Sağ-Sol çatışmasına dönüyor...
önceden bu kavgalara bende çok karışırdım, ama alıcı gözüyle bakınca ikiside alınabilecek traktör... özellikle 3.075, 3.085 Phantom benimde hoşuma gidiyor...

xq288 link=topic=10032.msg112727#msg112727 date=1229620330' Alıntı:
masseyci_adige kıyaslanıcak motor var kıyaslanmıcak motor var...MF nin en iyi çıkarttığı motor...6000 ve üzeri seriler phantom ve gold serisni herkez biliyor..ben MF yi kötülemiyorum..ama kıyaslanamaz.......286G 3lü14 no pullukta bayılıyordu... 2 kez hidrolikler bozuldu..ve debriyaj gidikti ve o MF 286 yı sfır almıştı 1. yıl sonra......adam sattı TD95 aldı......ve şuan çok memnun...
sana katılıyorum kardeşim benim .... Xq288 :D

xq288 link=topic=10032.msg112727#msg112727 date=1229620330' Alıntı:
masseyci_adige  kıyaslanıcak motor var kıyaslanmıcak motor var...MF nin en iyi çıkarttığı motor...6000 ve üzeri seriler phantom ve gold serisni herkez biliyor..ben MF yi kötülemiyorum..ama kıyaslanamaz.......286G 3lü14 no pullukta bayılıyordu... 2 kez hidrolikler bozuldu..ve debriyaj gidikti ve o MF 286 yı sfır almıştı 1. yıl sonra......adam sattı TD95 aldı......ve şuan çok memnun...
akıllı konuş atma ben 2001 den beri 286 gold(tekçeker) kullanıyorum 4lü 12 inch atıyorum niye bende bayılmıyorda sende bayılıyor??? phantom desen yine bende var 6400 yok bende ama harika bir seri olduğu açıktır sitemizde de 6400 serisi kullanıcılarına sorabilirsin böyle yalan yanlış bilgilerle milletin malını karalama

ben 6000 serisine kötü bişey demedim..dikkatini çekerim....ve bir öle akıllı ol filan işlerini bırak 25 yaşında adamsın....terbiyeli ol......
Mancax ta biliyor 286 nın ne olduğunu ve acarda.....adam kendi ağzı ile dedi çekmiyor dedi satarım dedi...gitti TD95 aldı..ben marka karalamıyorum.sonuç böle .....neden hep NH a karşı kötüleme veya çamur atılıyor bu sitede başka traktörmü yok....
demekki boşu boşuna bu serilerin üretimi kaldırılmadı....

Gerginliğe gerek yok.xq288 in anlattığı yalan değil bende şahitim o olaya...Doğru söylüyor o adamı tanıyorum yani.Kimsenin malını kimse karalamaz...Herkes sakin olsun gerginliğin lüzmu yok arkadaşlar...atacankocer23 bu olay gerçek anlican...MF 286G çekemiyor gerçekten 3lü 14...Seninki çeker belki nos falan vardır da bu çekemiyodu :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...