nh td 85 d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ynt: nh td 85 d

ya toprak yapısı farklıdır...birinde ceker birinde cekmez...mancax,acar,cocaxy,xq288 sonuna kadr katılıyorum......hemen nh ktüleniyo...uzel kapanınca nh nin piyasası %60 a falan cktı ama mf ithal modelleriyle gelsede hemen geri kazanamaz pazar payını...çünkü ithal modeller pahalı olur kalite bakımından falan...mmemlekette krizde war eee adam gidip ithal mf mi alır...yqsa yerli nh mi bu sölediklerim küçük seriler için 65 ile 95 100 hp arası......adam 85 hplik bi nh alsa kabinli 60.000ytl ithal alcak olsa en assa 85.000ytl

bıde su mf cı atacan ve adıgede dogru bıseyı soleyınce hemen bırak mf yı karalamayı demesı yokmu cok komık oluyor
suan pıyasada 3000 ve gold lardan memnun olan bır kısı gormuyorum sureklı koylerı gezıyorum ankarayı bılırsınız traktor pazarı baya genıs bır yer her model ve markadan motr var burda zaten neyın ıyı kotu oldugunu herkes bılıyo adıge 288ın super demı 10numara demı atacanın 3,085 ve 286 oyledırr umarım az kaldı butun turkıye mf yı bırakcak bı sızde kalcak sız hala ovmeye devam etceksınız zate burda mf falan kalmadı mf bayılerı zetor falan oldu anlıcanız sıze yazık oluyor !!! mf artık nh ıle kıyaslamayın nhh mf nın cok ılersınde
sızn deyımınızle mf nın yanında new holland resat altını gıbı traktor !!!

salih link=topic=10032.msg113026#msg113026 date=1229629744' Alıntı:
bıde su mf cı atacan ve adıgede dogru bıseyı soleyınce hemen bırak mf yı karalamayı demesı yokmu cok komık oluyor
suan pıyasada 3000 ve gold lardan memnun olan bır kısı gormuyorum sureklı koylerı gezıyorum ankarayı bılırsınız traktor pazarı baya genıs bır yer her model ve markadan motr var burda zaten neyın ıyı kotu oldugunu herkes bılıyo adıge 288ın super demı 10numara demı atacanın 3,085 ve 286 oyledırr umarım az kaldı butun turkıye mf yı bırakcak bı sızde kalcak sız hala ovmeye devam etceksınız zate burda mf falan kalmadı mf bayılerı zetor falan oldu anlıcanız sıze yazık oluyor !!! mf artık nh ıle kıyaslamayın nhh mf nın cok ılersınde
bilen gören duyan ve kullanıcı...tebrikler salih...

bıde  su mf cı atacan ve adıgede  dogru bıseyı soleyınce hemen  bırak mf yı karalamayı demesı yokmu  cok komık oluyor
suan   pıyasada  3000 ve  gold lardan memnun olan bır kısı gormuyorum sureklı koylerı gezıyorum ankarayı bılırsınız   traktor pazarı baya genıs bır yer   her model ve markadan motr var   burda zaten neyın  ıyı kotu oldugunu  herkes bılıyo   adıge 288ın super demı  10numara demı   atacanın 3,085  ve 286 oyledırr umarım    az kaldı butun turkıye mf yı bırakcak  bı sızde kalcak sız hala ovmeye devam etceksınız  zate burda mf falan kalmadı   mf bayılerı zetor falan oldu anlıcanız sıze yazık   oluyor !!!     mf artık  nh ıle kıyaslamayın   nhh mf nın cok ılersınde 

cocaxy link=topic=10032.msg112786#msg112786 date=1229622449' Alıntı:
Gerginliğe gerek yok.xq288 in anlattığı yalan değil bende şahitim o olaya...Doğru söylüyor o adamı tanıyorum yani.Kimsenin malını kimse karalamaz...Herkes sakin olsun gerginliğin lüzmu yok arkadaşlar...atacankocer23 bu olay gerçek anlican...MF 286G çekemiyor gerçekten 3lü 14...Seninki çeker belki nos falan vardır da bu çekemiyodu :D
benim hakkımda alay edici saçma yorumlar yazmamanızı tavsiye ederim efendi olun kötü olur ne cehennemdeyseniz gelir ikinizide bulurum

xq288:sana yazılan yorumlarda terbiye dışı birşey varsa söyle ve ben senden terbiyede öğrenecek değilim

Arkadaşlar yeter artık ya bu td serisi veya 3000 serisini nerde konusu açılsa orada tartışma ....Herkes ayağını denk alsın dilini ona göre uzatsın...Burda kardeş kardeş paylaşım yapıyoruz..Siz kalkmış şiddete yöneliyorsunuz...İşte bizim türkiye bu yüzden geride ve gelişemiyor..Neden ise çekememezlik..Ha o iyi çekiyor az yakıyor ha bu.. Ne fark eder...Alınmış alınmıştır...Hem ikiside tarla sürüyor, yük çekiyor, çiftçilik hakkında tüm işleri hallediyorsa işte traktör odur...Hem niye bu kadar düşkünsünüz bu marka traktörlere anlamadım gitti...O kadar traktörü savunacak aklınız var..Yapın hepsinden üstün %100 Türk sermayeli traktör hem biz övelim yabancı devletlere karşı hem siz kazanın...Arkadaş size adamsınız diye paylaşım yapmış sizin yaptığınıza bak..Çok yanlış çoookkk..Biraz daha ilerlerse bu tartışma konuyu kilitlemek zorunda kalacam...

bu yorumuna diyecek bi laf bulamıyorum seni ayakta alkışlamak istiyorum salih teşekkürler yorumun için

atacankocer23 link=topic=10032.msg113130#msg113130 date=1229634679' Alıntı:
benim hakkımda alay edici saçma yorumlar yazmamanızı tavsiye ederim efendi olun kötü olur ne cehennemdeyseniz gelir ikinizide bulurum

xq288:sana yazılan yorumlarda terbiye dışı birşey varsa söyle ve ben senden terbiyede öğrenecek değilim

moderatör arkadaşı uyarmak istiyorum bu nedemek yani hangi cehennemdeyseniz bulurum bu nasıl bi terbiyesizlik uyarı istiyorum bu arkadasa resmen tehtit bu ben inanıyorumki burada kimsenin kimseden korkusu yok herkez özgürce yorumunu yapabilir sen eşkiyamısın arkadaşım tehtit ediyorsun

moderatör arkadaşı uyarmak istiyorum bu nedemek yani hangi cehennemdeyseniz bulurum bu nasıl bi terbiyesizlik uyarı istiyorum bu arkadasa resmen tehtit bu ben inanıyorumki burada kimsenin kimseden korkusu yok herkez özgürce yorumunu yapabilir sen eşkiyamısın arkadaşım tehtit ediyorsun

bune böyle yha acar a katılıyorum bende uyarı istiyorum KİMSENIN KİMSEDEN KORKUSU YOK . . .

atacankocer23 link=topic=10032.msg113130#msg113130 date=1229634679' Alıntı:

Kardeşim burası dağbaşı değil.Adam gibi yorumunuzu yapın.Adam gibi yorum yapmayı bilmiyorsanız yorum yapmayın.Yorum yapmak istiyorsanız da adam olun...

Moderatör arkadaş.Uyarı verilsin gerçekten yaa.Durum ortada.Adam resmen tehdit ediyo.Kimse kimseden korkmaz.Herkes haddini bilsin...

evet bu ne ya bız burda fıkırlerı tartısırız makınaları tartısırız ama sen hemen olayı sahsılestırıyorsun bızım yasadıgımız yer cehenem falan dııl bunu kafana sok dunyada bole yaksıtırmalar yaparak bısey yaptıgınımı sannedıyosun !!! al buda sana son sozum bız cennette yasıyoruz new hollnad cennetınde burda bı tane bıle seytan yok (mf battı gıttı) ;D ;D ;D ;D

mancax.acar .cocaxy.ve 288 bende sıze katılıyorum uyarı verılmesı gerekır!!!!! mancax aksam msn yı acta konusalım

yasin88 link=topic=10032.msg110544#msg110544 date=1229430552' Alıntı:
alan bin pişman kafamı s...mde almasadım diye ağlanıyo fiatmış 8066 nın taşşağı olamaz td pöööfff tdmiş gidin sanayiye td dolu daha motor 60 saate koltuğundaki poşet duruyo ikiye bölmüşler
Kardeşim bende 80 66 kullanıcısıyım.2000 model 80-66 var çiftçeker.TD 85 te şoförlük te yaptım.80-66 kendi motorum olmasına rağmen TD ondan daha iyi diyorum.İkisini de denedim...Hiç bk atmayın TD ye.4 - 4 lük motor...Turbo sesi ve devir alışı gayet güzel.Çekisi de iyi konforu da.Sağlam makina yani.80-66 da süper makina ama TD 85 daha iyi derim...Bi tane TD95 almayı bile düşünüyorum.

millet elin malları için bir birimize girelim yaws ne bu felan vallahi hepinize kızıyorum millet mal satıp para kazanıyor bi<de burda kavga yapıyoz anlamaıdım gitti biiz kendi aramızda takılıyoz bir birimize ama ne yazıkkı bir birimizi yiyoz ayıp ya ayıp

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...