Nohutta çıkış öncesi ilac

Arkadaşlar potency 100 sl adında bir ilaç var kullanan kişiler merline yakın bı etkisi var diyorlar etrafımda sorup sorusturdum.fiyatida Uygun 80.90 TL civarı 10 dönüm atiliyormus çıkış öncesi ilaç..kullanan varmı aranızda verim düşüklüğü tohum kısırlığı gibi etkileri varmı bilgisi olan varmi

Arkadaşlar potency 100 sl adında bir ilaç var kullanan kişiler merline yakın bı etkisi var diyorlar etrafımda sorup sorusturdum.fiyatida Uygun 80.90 TL civarı 10 dönüm atiliyormus çıkış öncesi ilaç..kullanan varmı aranızda verim düşüklüğü tohum kısırlığı gibi etkileri varmı bilgisi olan varmi
merlin at bol suyla, 1 kutusunu 35 -40 dönüme. veya muadili yerli otobur da olabilir.

Hocam eski ilaçlardan, zararlı olduğu için yasaklandı.Yukardaki arkadaşın yazdığı gibi merlin(350 tl 20-25 dekar)veya merlin muadili otobur(250 tl 20-25 dekar) kullanmakta yarar var.En azından bir sıkıntı olursa hak iddaa edebilirsiniz.

Nohuta çıkış öncesi ot ilacı daha iyi oluyor genelde. Merlin flexx atmak mantıklı 1 kutuyu 30 yada 35 dönüme atmak yeterli olur. Potency ve astaypir diye ilaç kullandım bi defa çıkış öncesi attım çok pişman oldum. Ucuz olduğu için aldım. Ama merlin’in maliyetinden fazla oldu kısırlık olduğu için. Ayrıca o ilaçlar merdiven altı üretim satılması yasak