Organik ve organomineral gübre desteği

Arkadaslar merhaba organik ve organomineral gübre kullanan varmı bunun desteğinde varmış hatta yeni sistemde puanlamayı etkileyecek miş bilgisi olan var mı

Arkadaslar merhaba organik ve organomineral gübre kullanan varmı bunun desteğinde varmış hatta yeni sistemde puanlamayı etkileyecek miş bilgisi olan var mı
Büyük gübre firmaları organik ve orgamineral gübrelerinde GTS sistemine dahil ettiler ürünlerini torba ve ambalajda GTS barkodu olan ürünler destek kapsamında. GTS etiketi olmayanlar destekten faydalanamıyor malesef. Puanlama konusunda bilgim yok yanlış konuşmayayım ALLAH ım bol kazançlar versin inşallah

Geçen muhtar aradı destek çıkmış listeleri asmışlar iki kişiymişiZ. Sonra tarım ilçeden aradılar siz orgaminarel aldınız mı eminmisiniz diye sorguladı. Ayar oldum kadına az daha bekleyeydi attığım günü aldığım günü ödediğim bedeli açıklayacaktım ama ikna oldu ki teşekkür edip kapattı. :)))

Geçen muhtar aradı destek çıkmış listeleri asmışlar iki kişiymişiZ. Sonra tarım ilçeden aradılar siz orgaminarel aldınız mı eminmisiniz diye sorguladı. Ayar oldum kadına az daha bekleyeydi attığım günü aldığım günü ödediğim bedeli açıklayacaktım ama ikna oldu ki teşekkür edip kapattı. :)))
Ne kadar destek yatmış mesela 150dönüm çks var 1ton gübre aldın dönüme 10 TL verdiği için 1500tl mi verecek acaba

Büyük gübre firmaları organik ve orgamineral gübrelerinde GTS sistemine dahil ettiler ürünlerini torba ve ambalajda GTS barkodu olan ürünler destek kapsamında. GTS etiketi olmayanlar destekten faydalanamıyor malesef. Puanlama konusunda bilgim yok yanlış konuşmayayım ALLAH ım bol kazançlar versin inşallah
Eyvallah sagolasın avantaj varsa kullanalım istiyoruz ama işte detay bulamıyorum

50kg fiyatı nekadara aldınız destek olayını öğrendinizmi
BEN DESTEK OLAYINI İLÇE TARIMA SORDUM FAKAT ONLAR UYGULAMA İÇİN HENÜZ HERHANGİ BİR TEBLİĞ GELMEDİĞİNİ SÖYLEDİLER.BEN YİNE DE GÜBRE ALDIĞIM YERE GTS SİSTEMİNE ÇKS KAYDINA ORGANOMİNERAL GÜBRE ALDIĞIMI KAYIT ETTİRDİM.BAKARSIN İLERDE ÇKS SİSTEMİNDEN GTS YE BAKIP KİMLERİN ORGANOMİNERAL ALDIĞINA BAKIP DESTEK VEREBİLİRLER....BENİM BİLDİĞİM KADARIYLA ÇKS KAYDINDAN TOPLAM ARAZİNE BAKIP EĞER DONÜM BAŞINA EN AZ 20 KG OLACAK ŞEKİLDE ORGANOMİNERAL KULLANDIYSAN DESTEK ALMA İHTİMALİN VAR....BEN 50 KG MINI 95 TL YE ALDIM...