Pancar Sökme Makinası Arıyorum

Ynt: Pancar Sökme Makinası Arıyorum

Çok şey derim de demeyeyim.

Yalnız, 1/10 fiyatına aynı işi yapan teknoloji hayata geçti diyeyim, gerisini sen bulursun.

Seneye 10.000 dekar garanti et, getireyim.

Yalancı;

415 al şoför olacam dedin gelmedin;
Amazon Kombine al şoför olacam dedin gelmedin;
927 al şoför olacam dedin gelmedin;
6m Lazer tesviye al şoför olacam dedin gelmedin;
4 sıra bağımsız Kemper al şoför olacam dedin gelmedin;
Şimdi de pancar söküm al şoför olacam diyorsun nassı inanayım sana ??? :8

Agri_King link=topic=7447.msg227965#msg227965 date=1258116067' Alıntı:
Yalancı;

:) :) :) :) ;D ;D zuha-*-s zuha-*-s noo-*-s noo-*-s :S :S ok-*-s ok-*-s bim-*s bim-*s

Agri_King link=topic=7447.msg227965#msg227965 date=1258116067' Alıntı:
Yalancı;

mas-*-s mas-*-s

hacı abey resımler buldum ellrınden oper ,,,

P1120415DesktopResolutie.jpg

P1120419DesktopResolutie.jpg

P1120423DesktopResolutie.jpg

P1120431DesktopResolutie.jpg

http://i236.p
hotobucket.com/albums/ff165/agrifoto/September%2008/P1120441DesktopResolutie.jpg
P1120446DesktopResolutie.jpg

P1120459DesktopResolutie.jpg

P1120471DesktopResolutie.jpg

Alttaki 4 resime benzoor. Hatta o resimlerdeki markanın da teknolojisi o resimlere nazaran daha iyi şimdilerde. Resimlerdeki markanın daha yeni modelinin de 2 resmi var sitede. Bu belçika malı. İngilizi daha iyi. at-*-* zuha-*-s

Agri_King link=topic=7447.msg228024#msg228024 date=1258137389' Alıntı:
Alttaki 4 resime benzoor. Hatta o resimlerdeki markanın da teknolojisi o resimlere nazaran daha iyi şimdilerde. Resimlerdeki markanın daha yeni modelinin de 2 resmi var sitede. Bu belçika malı. İngilizi daha iyi. at-*-* zuha-*-s
ben bunu buldum bıde sen bulda senınkılere bakak :)

torunoglu denen bir hasat makinası var yagmur yagarken bile söküyor altınörsün pabucunu dama atacaga benziyor

valla alırsan harmak al ben yeni aldım çamurda falan söküyo makinanın tamburu hiç çamur tutmuyo ama çamurdan benim motor 74 80 çekmiyo çamurda iyi bi 4x4 motor olsa derman yetmez

Çamurda söküyor hikayelerini geçin.Makina tıkanıyor paletleri geri ileri geri ileri vurdura vurdura söküyoruz sonrada çamurda söküyor oluyor adı. Yağmur yağarken hangi makina söküyormuş.Ammada sallıyorrsunuz çoğunda yokken almıştık ALTINÖRS ü hala kullanıyorum ister tanburlu ister dolaplı çamurda sökmez arkadaşlar inanmayın. Biz tek sıra söken BARİGELLİ ile sökemedik 2005 de kaldıki traktörün çektiği çamurda yağmur yağarken sökermiş.

arkadaşlar sönmezler ve harmk dündar hricinde makina tanımam .... söküm makinaya değil makinayı kullanana bağlıdır... makina ne marka olursa olsun söken vicdansız olursa çamurada batar yanda yatar

biz 2 senedir barış makinayla söküm yapıyoruz altınörsten üstün köyde başka biride altınörsle söküm yapıyo doğru düzgün kullandıktan sonra çamurdada söküm yaptık fazla sorun olmadı altınörs tarlada 1 adım bile gidemedi :D

Bizde ölçer var eskiler iyiydi ama yenileri tavsiye etmem barış güzel makina ama soldan gidiyor çok ters geliyor ilk günlerde operatöre buralarda en çok beğenilen harmak makinalar ama millet desteklemeye yazıldı hepte harmak yazdırmışlar.

hacimmet link=topic=7447.msg277275#msg277275 date=1274820960' Alıntı:
Bizde ölçer var eskiler iyiydi ama yenileri tavsiye etmem barış güzel makina ama soldan gidiyor çok ters geliyor ilk günlerde operatöre buralarda en çok beğenilen harmak makinalar ama millet desteklemeye yazıldı hepte harmak yazdırmışlar.
1 gün söküm yaptıktan sonra alışıyon yaa oda soldan söküversin nolacak demi :D