Pancar Sökme Makinası Arıyorum

Ynt: Pancar Sökme Makinası Arıyorum

arkadaşlar bendede özen iş bantlı tarayıcılı (gözlü) 2001 model ... dündar bantlı 2005 model... sönmezler dolaplı ph01 2000 ve 2003 model ve dündar dolaplı liftli boşaltma sistemi olan makinalar var ben çiftçiyim bulunduğum yerde pancar ekimine ara verildi şimdi patates ekimi yaptığımız için makinaları satıyoruz makinalarda 3 ü ben ve abilerime ait diğerleri akrabalarıma aittir makinalar SATILIKTIR alıcıya çalıştırılıp teslim edilecek... fiyatları
özen iş tarayıcılı (gözlü) : 8500 pazarlık payı var
dündar 2005 : 9400 pazarlık payı var
sönmezler ph01 yağlı : 3000
sönmezler şaftlı : 3000
dündar dolaplı liftli : 3200 pazarlık payı var
05362870868--0533 3300784
not: makinalar çalıştırılıp gösterilip teslim edilecektir...

abi konyada en çok harmak tutuldu bizim köyde 2-3 tane var bunun yanında torunoğlu da alan oluyo ama harmakın devletle anlaşmalı olması daha cazip geliyor yinede sen bilirsin

mrb arkadaslar benım 6 yıldan berı harmak pancar sokme makınası var kesınlıkle ustune tanımam barısla aynı tarlaya gırdım arkadasa yardım amaclı agır tavlı toprakta barıs tıkandı kaldı harmak tınlamadı bıle bu yılda 2008 model ozenısle ortak ıse gırdık oda guzel makına cevremızde torunogluda mevcut serılık aynı zamanda guc hepsı harmakta mevcut nasıp olursa prosunu alıcam bu yıl herkese bol urunler dılıyorum

2009 model opdikli muayer pancar söküm makinası satlık12 bin verrim.
bu makina kamyona zor yükledinden rampa isdedinden yeni harmak barış yada altın örs makina alacam bu yüzden satıyorum ilgilenenlere eylüle kadar zamanınız var.
makina polatlı yapımı ölçer