şakalak havalı mibzer geldi

Ynt: şakalak havalı mibzer geldi

mypassion link=topic=82907.msg988864#msg988864 date=1427919807' Alıntı:
özdöken havalı mibzer / şakalak havalı mibzer / gaspardo havalı mibzer ve tüm pulluk yedek parçalarını www.tarmakpar.com adresinde bulabilirsiniz.

Parçalarımız orjinal firma parçaları olup yan sanayi değildir.

www.tarmakpar.com
internetteki yedek parçacınız...
şakalak diskli mibzer için 4 adet kapak hava contası lazım bana .. sitenizde yazan rakamlar mı geçerlidir ?

Bu parçaların fabrikada olduğunu her çiftçi biliyor özdöken den 50 TL ' ye disk alıp 59 TL ' ye çiftçiye satmanin bi anlamı yok önemli olan kendinin daha kaliteli üretip çiftçiye daha ucuza satman bizim ürettiğimiz diskler gaspardo diski nden analiz yapılmış olup aynı kalitedekir ve (30tldir)

arobat link=topic=82907.msg988887#msg988887 date=1427923042' Alıntı:
Bu parçaların fabrikada olduğunu her çiftçi biliyor özdöken den 50 TL ' ye disk alıp 59 TL ' ye çiftçiye satmanin bi anlamı yok önemli olan kendinin daha kaliteli üretip çiftçiye daha ucuza satman bizim ürettiğimiz diskler gaspardo diski nden analiz yapılmış olup aynı kalitedekir ve (30tldir)

Biz fabrika fiyatına orjinal yedek parça satıyoruz. Yan sanayi üretimi fason üretim yapılmış ürünler değil. Fason üretim elbetteki orjinale göre daha ucuz olacaktır. Ama asla orjinal ürünün kalitesini ve yerini tutmaz.

mypassion link=topic=82907.msg988895#msg988895 date=1427923577' Alıntı:
Biz fabrika fiyatına orjinal yedek parça satıyoruz. Yan sanayi üretimi fason üretim yapılmış ürünler değil. Fason üretim elbetteki orjinale göre daha ucuz olacaktır. Ama asla orjinal ürünün kalitesini ve yerini tutmaz.
yanlış anladınız herhalde .. ben şakalağa orjinalini sordum 15 lira dediler .. siz daha pahalıya satıyorsunuz dedim ben .. fason üretim sordum sizden ucuz demedim .. orjinal şakalak 15 lira güzel daha 4 gün önce fuarda sordum .. fuarda satış yapmıyorlarmış fabrikaya yönlendirdiler acelem olduğu için gidemedim ..

Ali SARAÇ link=topic=82907.msg988896#msg988896 date=1427923716' Alıntı:
yanlış anladınız herhalde .. ben şakalağa orjinalini sordum 15 lira dediler .. siz daha pahalıya satıyorsunuz dedim ben .. fason üretim sordum sizden ucuz demedim .. orjinal şakalak 15 lira güzel daha 4 gün önce fuarda sordum .. fuarda satış yapmıyorlarmış fabrikaya yönlendirdiler acelem olduğu için gidemedim ..

Ali Saraç Bey yok yok yanlış anladınız beni :) Cevabım size değildi. Ben diğer arkadaşa cevap veriyordum siz alındınız. Sizin cevabınız konusunda herhangi bir sey demedim. Elbette ki fiyat konusunda son karar sizin. Bizdeki üründe orijinal şakalak ürünü. Fason üretim veya kendi imalatımız değil. Direk Şakalak firmasından temin ediliyor ve gönderiliyor. Biz makinelerde orijinal ürün kullanılmasından yanayız. Sonuçta bunlar çok çok önemli parçalar. Krom ekici disk ve conta havalı mibzerin ekim konusunda en çok dikkat edilmesi gereken parçalarıdır bence. Bu parçalardaki en ufak sıkıntı paketini 200-300 liraya satın aldığınız tohumun heba olmasına ürünün tarlaya yanlış atılmasına neden olur.
Saygılarımla

20 gün önce Tekirdağ Hayrabolu irtem fabrikasında 4 er adet conta ve disk 380 tl dediler,kırklareli irtem bayisi 330 tl fiyat verdi çok ilginç gerçekten serbest piyasa, kim nasıl denk getirirse...

iskender link=topic=82907.msg988944#msg988944 date=1427962172' Alıntı:
20 gün önce Tekirdağ Hayrabolu irtem fabrikasında 4 er adet conta ve disk 380 tl dediler,kırklareli irtem bayisi 330 tl fiyat verdi çok ilginç gerçekten serbest piyasa, kim nasıl denk getirirse...

Irtem pancar modeli mi sizin mibzeriniz ? Biz de gecen hafta irTem pancar modelini aldik...