same explorer 70 tek ceker 2001 alayim mi styer in üstüne 10 bin istiyorlar 4500 saat

20170225_153131.jpg20170224_160410.jpg20170225_135321.jpg20170225_153148.jpg

normal bir durum ise sorun yok nelerine dikkat etmemiz gerek alırken biraz gaz verdim gezdim test ettim bugün ama hiç duman yok egzoz da kara bile yok vitesleri güzel ancak kaç vites bunlar tarlada hangi vites kullanılır sürüm de tiller de vs benim pulluklari cekermi
Bunlar 5 ana vites, 4 takviye vitesi olması lazım. Galeri söylüyor zaten. En kuvvetli ve seri vites takviye 5. Yani ağır işlerde takviye 5 ile hem seri hem de kuvvetli çeker.

Tarlada Vites olarak tarlada pullukta 7 li Çizelde ve tillerede takviye 5. ve 4. vites. Takviye vitesi hangi harf ile temsil ediliyordu tam aklımda değil.

Diğer işlemler için tırmık, ciguli gübre ilaç Aysan vs. Duruma göre ana 1. 2. 3. viteslerde gider.

Buradan fazla anlaşılmaz motorun iyi mı yoksa kötü mü olduğu. Hatta bayide yanında bile zor anlaşılır. İşe koşmadan belli olmaz. Motorun önceki sahibi ile görüşün, zaten komşu köyünüzde oturuyordu galiba.

Bu takasta ne kaybedip ne kazanacağınızı ben ve arkadaşlar yazdı zaten. Fazla düşünmek daha çıkılmaz yapar işleri. Kafanıza yatıyorsa alın derim.

Yani styer den daha fazla özelliğe sahip bir traktor bu aslına bakarsan ama styer De piyasa da yok satıyorum desem elimi koparacak büyük ciftciler ikinci traktor olarak alanlar ama same de en kötü 20 ye peynir gibi gider yani