SAME TIGER 70 NEVŞEHİR DERİNKUYU

Ynt: SAME TIGER 70 NEVŞEHİR DERİNKUYU

sorunun traktörden oldugunu sanmıyorum bu arkadaşın bayi veya servisle bir sorunu vardır onun için kötü reklam yapmış
bendede agrolüx 67 (70 hp) var arkasına alpler 14 numara 4 lü takıyorum td 85 le yarışıyorum . bence bu bir karalamadır

sebaste link=topic=31303.msg275436#msg275436 date=1273917983' Alıntı:
sorunun traktörden oldugunu sanmıyorum bu arkadaşın bayi veya servisle bir sorunu vardır onun için kötü reklam yapmış
bendede agrolüx 67 (70 hp) var arkasına alpler 14 numara 4 lü takıyorum td 85 le yarışıyorum . bence bu bir karalamadır
Gelde bnm arazimde çek bakayım :D

Kardes traktörde hiç bir sorun yok sen servisten memnun deilsen bizene? traktörü kötüleme burda nh 65 tarlada balya yapıyo sen ne korkuyon hiç denemeden konusma bence bi denede gör :) ormanda çamurda gezen motor tarlada oyun oynar :) benim motor da daha tık yok 400 saatte :) 6 aylık ama 3 ay ormanda çalıstırdım tık yok :) dene sen bi servise şikayette buln nasıl qelirler tüm same ve diyer traktörlere maşallah :) nazar deymesin..

GoKHaNDe link=topic=31303.msg271542#msg271542 date=1272391218' Alıntı:
sallayıp duruyorlar vermiyor fabrikada vermiyor sallayıp duruyor biz seni arıcaz diyor laf var icraat yok
Kardes biz motoru aldk 4 ay hiç eve götürmeden ormanda çalıstırdm 500 saatte şuan daha tık duymadm motordan karda çalıstırdım ön tekerlek boyu çamurda gezdirdim sen motorun neyinden şikayetçisin ya burda benim motora bayldılar kimse motoru kısın çalıstırmadı arıza yapıo diye ben açlıstırdım tık yok x) motoruma laf yapmayın ulen:) alayına qider sameee slk-*-s slk-*-s slk-*-s slk-*-s slk-*-s slk-*-s slk-*-s slk-*-s slk-*-s Hatta suan xD bile saat 7 moturu yeni koye çıkardm xd

daha bu sezon sonu şanzuman kitlettikk ve sattamaya karar verdiydikk satmayı duyunsa bayiii traktore elinden geleni yaptı ama sanzıman tekrar kitleyincee sattıkkk ve memnun kaldım sattıgıma

GoKHaNDe link=topic=31303.msg266661#msg266661 date=1270554138' Alıntı:
photo0005l.jpg

photo0003j.jpg

photo0007ir.jpg

derinkuyulu arkadaş zannedersem same kullanıcısı değilki herhalde bu traktörü bu kadar kötülüyor..........fiyatıı ile aynı güçteki diğer markalar karşılaştırıldğında on numara
bir makine ben dört aydır kullanıyorum gayet güzel.hiç bir şikayetim yok servisi de iyi............ karalamaya gerek yok ok-*-s

vahit11 link=topic=31303.msg333121#msg333121 date=1296420766' Alıntı:
derinkuyulu arkadaş zannedersem same kullanıcısı değilki herhalde bu traktörü bu kadar kötülüyor..........fiyatıı ile aynı güçteki diğer markalar karşılaştırıldğında on numara
bir makine ben dört aydır kullanıyorum gayet güzel.hiç bir şikayetim yok servisi de iyi............ karalamaya gerek yok ok-*-s
kullanıcısı olduğundan şüphe etmeyin. ben şahidim

bence motorda bi sorun problem var yoksa öle şey olmaz..kötü yakıt yani ucuz mazot kullandıysan pompayı yemiştir..motorun canı pompasıdır...zaten satmışın sen bilirsin...

arkadaşlar yapmayın 100 senelik traktör yapan sameyi öldürdünüz resmen warsa bir problem arayacak sın derdine dermen bulacaksın sen aramazsan kendine yaparsın ha bende explorer 75 kıllanıcısıyım 75 hp klasmanında hiçbir traktör bu kadar kullanuşlı değil yakıt olsun çeki olsun... noo*-*-

arkadaslar bende same tiger 70 kullanıcısıyım 1 yıla yakın oldu alalı 10 numara bı traktor hıc kotulemeye gerek yok yakıtındanda cekısındende cok memnunum tavsıyede ederım

arkadaş senin traktörüne 4 lü 14 no lu puluk gerek bende aynısı var 70 lik tiger bende ilkin 3 lü 14 bağladım çekmedi sevisi çağırdım. Geldi 4 lü 14 bagladı canavar gibi çekiyo birde deyıl td 75 sen td 85 ile tarlaya sür o zaman farkı görürsün bende 7 aydır kulanıyom hiç şikayetim yok. tşk