SAME TIGER 70 NEVŞEHİR DERİNKUYU

Ynt: SAME TIGER 70 NEVŞEHİR DERİNKUYU

GoKHaNDe link=topic=31303.msg266661#msg266661 date=1270554138' Alıntı:
photo0005l.jpg

photo0003j.jpg

photo0007ir.jpg

SAME TIGER 70 4X4 KULLANICISIYIM TRAKTORU ALALI 3 4 AY ANCA OLDU TRAKTORDEN HIC MEMNUN DEILIM TRAKTOR 3LU 14INC PULLUGU CEKERKEN ZORLANIYOR 4CARPI BAGLIYKEN HER ZAMAN KARA BİR DUMAN VAR ORTADA HA SUDA BİR GERCEK TD DEN AZ YAKIYOR TD COK YAKIYOR AMA HAKKINIDA VERIYOR NEYIMISDE DUTZ MOTORMUS 20000 SAATTE ZOR REKTEFEYE (MOTORU BİTİRİRMİŞ) GELİRMİS SİMDİDEN REKTEFEDEKİ TRAKTOR GİBİ İS YAPİYOR REKTEFEYE GELİNCE NASİL OLACAK BALYA MAKİNAMDA VAR CEKEMİYECEK DİYE KORKUYORUM SATMAYİ BİLE DUSUNUYORUM EGER SAME YE PLAKAYI TAKMAMIS OLSAYDIM BAYİYE GERİ VERİRDİM BAZI ARKADASLAR NEW HOLLAND İLE KIYAS YAPIYORLAR SAME NEW HOLLAND IN TIRNAGI OLAMAZ RAHATLIK DERSEN VAR OZELLİK DERSEN VAR GUC DERSEN SAMEYE 10 CEKER BEN ALDIM MEMNUN DEİLİM SİZDE ALIP SONRADAN KAFANIZI TAŞA VURMAYIN NEW HOLLAND PAHALI DİYORLAR HICDE BILE UCUZ ETIN SUYU KARA OLUR DIYORLAR ATALARIMIZ DOGRU DEMİSLER BİKERE SERVİSTE BİR İCRAAT YOK TEL ACIYORUZ MOTORUNUZ SOYLE SOYLE DİYE SUNU YAP BUNU YAP DİYOR TELDEN GELMİYE BİLE USENİYOR KOMSUMUZ ALDI NEW HOLLAND BİR TELEFONDA SERVİSİ BASINA YIGIYOR İSTEKLERİNİ TEK TEK YAPİYOR BU BİLE YETER EGERR İMKANIM OLSUN BU TRAKTÖRÜ VERİRİM YA NEW HOLLAN ALIRIM YADA TUMOSAN ALIRIM OYLEMİ HARİKA TARKTÖR OLUR ARKADASLAR HİC DEİLSE PAZAR PAYLARI VAR SAMENİN PAZAR PAYI BİLE YOK SAMEYI KULLANICILARI YERE GÖĞE SIGDIRAMIYORLAR ONLAR KENDINI TESELLI EDİYORLAR

EGER SAME ALMAYI DUSUNUYORSANIZ ALMADAN ONCE BENİ ARAYIN 05356100794

kardeş same muazzam makine sen o traktöre 4lü 12 no tak gör sen farkı.samede tdlerin 3 katı iyi şanzıman var.

arkadaşlar malesef samenin tiger serisinde bi sorun var biz geçen yıl amcamlarla birlikte gittik 3 tane same tiger 75 aldık traktör malesef ilk başlarda iyi çekiyordu sonradan körerdi çekmemeye bğulmaya başladı amcamın biri sattı yerine case jx 90 aldı diğeride sattı yerine valtra a85 aldı biz satmadık ama gittik tümosan 8095 aldık sonra servisten geldileri bi kaç parça yay benzeri bişeyler taktılar traktör 3 4 ay canavar gibi oldu daha sonra tekrar körerdi kötende 3-16 da zorlanıyo boğuluyor stop ediyor biz satmadık ama serviste bi çare bulamıyor o parçadan takınca 3-4 iyi oluyor bizde sameyi küçük işlerde kullanıyoruz çapa gübreleme vs...

selam arkadaşlar bnde same tıger 65 4x4 aldım 7 ay önce ilk zamanlar 3 10 numaralı pullukta sri1 le bpğuluyordu sonra zaman gçti traktör epeyi açıldı şimdi seri 1 ile hiç boğulmadan 16 17 gaz il 4 lü 12 lik çkiyor nasipse bu yazın 2 el bitan 5 12 lik pulluk bulduk deneyeceğiz çekerse onu alacaz sen sabret 600 700 saat etsin traktörün eğer yine çkişi flan iyi değilse gay yeme pompasını açıyorlar o zaman kendine gelir bizim açtırdık şimdi 50 km hız ypıyor eskisine göre yüzde 70 çkişi arttı belki yokuşlarda ağır yükte erken boğulur o da tork meselesi same lerin devri düşük kendii geç toplar ama bana sorarsan memmun musun ewet ama kabinli alsaydık daha sevecektim ama traktör çok güzel bnce
saygılar