SAME'den kareler

Ynt: SAME'den kareler

Tokmakcı link=topic=61514.msg682663#msg682663 date=1357756182' Alıntı:
bilader buraya geldiğinde rtc - tmc yazacağız unutturma :D :D

güzel resimler farklı bi düşünce güzel olmuş :)
tamam bılader aklımda :D adımız yurusun :D
rocky link=topic=61514.msg682690#msg682690 date=1357758028' Alıntı:
Bu yazı yazma işinin kökü Ankara Elmadağda Apaydınlar soyuna dayanıyor. ilk onlar keşfetmiş koca dağa A harfi yazmışlar.Bizzat gördüm. :D ;D
Ama arkadaşın ki daha iyi olmuş :)
bunu ılk 175 yıl once john deere tıkanmayan pullugu bulunca sevgılısıne evlenme teklıfı yaparken yazmıs :D

nailyetek link=topic=61514.msg682859#msg682859 date=1357769384' Alıntı:
Güzel paylaşım, teşekkürler.
Çağrı senin tarlaya trakkulüp yazacaktım, valla mazota acıdım.:) Birde sana kızarlar diye.:) Sebebini biliyosun.
zor da olsa mesaj alındı ;)

rocky link=topic=61514.msg682690#msg682690 date=1357758028' Alıntı:
Bu yazı yazma işinin kökü Ankara Elmadağda Apaydınlar soyuna dayanıyor. ilk onlar keşfetmiş koca dağa A harfi yazmışlar.Bizzat gördüm. :D ;D
Ama arkadaşın ki daha iyi olmuş :)
A hem apaydının A ' sı,hem rahmetli amcam Ahmetin A ' sı.Sağken kendisi yazarmış oraya,21 senedir biz de devam ederiz ne zaman orası elimizden gider o zaman o yazı silinir ;)

bu arada buluşmada olmayan arkadaşlar da olaya fransız kalmasın :) fotoda belli olmuyor karşı tepede A yazısı var arkadaşlar ondan bahsediyor :)

Güzel fotolar bizim burda da var bir abi bulduğu boşluklara yazar böyle :) epey itinalı olmuş yazı da keşke bir yüksek tepe olaymış da kuş bakışı görseymişiz belki seneler sonra google earth de görürüz :)

güzel bir düşünce pullukla isim yazmak ..çok güzel olmuş ..her şey çok güzel ama sadece güze
l olmayan samenin kabini ..bu kadarmı düz yapılır arkadaş ..biraz kavis verir insan şu kabine....teşekkürler kardeşim

vale link=topic=61514.msg682887#msg682887 date=1357770824' Alıntı:
güzel bir düşünce pullukla isim yazmak ..çok güzel olmuş ..her şey çok güzel ama sadece güze
l olmayan samenin kabini ..bu kadarmı düz yapılır arkadaş ..biraz kavis verir insan şu kabine....teşekkürler kardeşim
öle dıosunda ben kabının yapısını begenıyorum ve burada kabını begenen bayı birilerı var.zevkler ve renkler tartısılmaz denılır