SAME'den kareler

Ynt: SAME'den kareler

samsunbafra link=topic=61514.msg686156#msg686156 date=1358200927' Alıntı:
güzel çalışma....tşkr...nede olsa same ..nedense kimsede sameye yorum yapmamış )))
o konuda muzdarıbız samecıler olarak.neden same ıle ılgılı konu acıldımı yorum yapmıyorlar anlamdım.bı nh mf tumo konusu acıldı mı sayfalarca yapılıo.same bu motorlardan eksıgı yok fazlası vardır.atamıyoruz eskı dede baba kaflarını

arapörenli link=topic=61514.msg686521#msg686521 date=1358282422' Alıntı:
o konuda muzdarıbız samecıler olarak.neden same ıle ılgılı konu acıldımı yorum yapmıyorlar anlamdım.bı nh mf tumo konusu acıldı mı sayfalarca yapılıo.same bu motorlardan eksıgı yok fazlası vardır.atamıyoruz eskı dede baba kaflarını

Same nin ne olduğunu sitemizde yeterince bilen olmadığından(özellikle avrupa olanları) same konusunda yorumlar eksik oluyor. Tabiki de samenin diğer motorlardan eksiği yok hatta çok çok fazlası var ama bunu kaç kişiye anlatabilirsin. Ne yazık ki yeterince kıymeti bilinmeyen traktörlerden birisi de SAME. :)

arapörenli link=topic=61514.msg686521#msg686521 date=1358282422' Alıntı:
Gerçekten iyi traktörler, ama Şahsuvaroğlu markayı bitirdi. Ayrıca Same Nh yi sürükledi diye konu açarsan bir sürü yorum alabilirsin. Forumda genel rağbet bu şekilde.

GÜRKAN link=topic=61514.msg686532#msg686532 date=1358283479' Alıntı:
Gerçekten iyi traktörler, ama Şahsuvaroğlu markayı bitirdi. Ayrıca Same Nh yi sürükledi diye konu açarsan bir sürü yorum alabilirsin. Forumda genel rağbet bu şekilde.
bole bı konu acsan bu seferde nhyı surukleyemez kesın hıle vardır bu tur yorumlarla karsılasırsın.turkıyede nh ve mf yere gıge sıgdırılamıyor

GÜRKAN link=topic=61514.msg686532#msg686532 date=1358283479' Alıntı:
şmdi ıtalyanlar el attı bu işe inş same daha guzel yerlere gelecek sahsuvaroglı out