SATILIK TARLA

Ynt: SATILIK TARLA

Bizlere Yakın Biryer olsaydı Olabilirdi Salih

Birde Bafra ovasında Ak toprak ( resimlerde gördügüm kadarıyla ) denilen bu toprağı çok verimli bulmazlar....

Allah Alanada Satanada Kolaylık Versin....

Kolay Gelsin iyiÇAlışmalar

DoYrAnLı#2# link=topic=6110.msg73587#msg73587 date=1220830945' Alıntı:
Bizlere Yakın Biryer olsaydı Olabilirdi Salih

Birde Bafra ovasında Ak toprak ( resimlerde gördügüm kadarıyla ) denilen bu toprağı çok verimli bulmazlar....

Allah Alanada Satanada Kolaylık Versin....

Kolay Gelsin iyiÇAlışmalar

toprağı pek iyi sayılmaz kıraç olunca verim çok düşük
bu civardaki sulu tarlalarda pancara 7-8 su veriyorlar 6-8 ton arası pancar alıyorlar
bizim köyde ise babamgil yalandan bi su verirlermişti eskiden 5-6 ton pancar alırlarmıştı

abi sakarya beyliköprüden aşağı inmiyomuş,hatta şu an tatlıkuyuda bile bitiyomuş sakaryadan sulamayı hiç düşünmesin bence alan adam.

grall link=topic=6110.msg73902#msg73902 date=1220946600' Alıntı:
abi sakarya beyliköprüden aşağı inmiyomuş,hatta şu an tatlıkuyuda bile bitiyomuş sakaryadan sulamayı hiç düşünmesin bence alan adam.

sulama için 2 seçenek war
1. si Sakarya
2. si Ankara çayı

zaten bu saatten sonra tarlaya soğan veya pancar ekilmez
buğdaya ağırlık verilcek alternatif olarak fazla su istemeyen ürünler ekilecek (kanola veya aspir olabilir)

ORASI 650 DÖNÜM FELAN DEĞİL TAŞ ÇATLASA O TARLA 100 DÖNÜM FALANDIR HATTA O KADARDA DEĞİL BENCE. EMİNMİSİN SEN 650 DÖNÜM OLDUĞUNA.

HEM O SÖYLEDİĞİN FİYATA ORADAN KİMSE OTARLAYI ALMAZ ÇEVRE KÖYLERDE DAHA UCUZ MESELA TEKKE KÖYÜNDEN ALABİLİR ORALARDA DÖNÜMÜ 2000 YTL HEMDE GELECEĞİ ORDAN DAHA PARLAK ORASININ.

comancher link=topic=6110.msg75755#msg75755 date=1221427479' Alıntı:
ORASI 650 DÖNÜM FELAN DEĞİL TAŞ ÇATLASA O TARLA 100 DÖNÜM FALANDIR HATTA O KADARDA DEĞİL BENCE. EMİNMİSİN SEN 650 DÖNÜM OLDUĞUNA.

HEM O SÖYLEDİĞİN FİYATA ORADAN KİMSE OTARLAYI ALMAZ ÇEVRE KÖYLERDE DAHA UCUZ MESELA TEKKE KÖYÜNDEN ALABİLİR ORALARDA DÖNÜMÜ 2000 YTL HEMDE GELECEĞİ ORDAN DAHA PARLAK ORASININ.

YALAN MI SÖYLÜYOZ GEL ÖLÇ 650 DÖNÜM DEĞİLSE BEN SANA O TARLAYI BEDAVA VERCEM
BU TARLA TEKKEYE 4-5 KM
TEKKEMİ ANKARA ÇAYINA DAHA YAKIN YOKSA BİZİM BU TARLA MI ??? GEL GÖSTERİM SANA
SAKARYA KESİLİNCE TEKKE ÇÖL OLUR BU TARLADA 2. SEÇENEK OLARAK ANKARA ÇAYI VAR SAKARYA KURURSA ORDAN SULARSIN

comancher link=topic=6110.msg75757#msg75757 date=1221427815' Alıntı:
KİMSEDE BUĞDAY EKMEK İÇİN 9 TRİLYON PARA VERMEZ.

BEN SANA GEL TARLAYI AL DİYOM MU ??? ALMIYACAKSAN DEFOL GİT ADAMI GÜNAHA SOKMA
ALAN ADAM NE EKERSE EKSİN BEN SULARSAM BUĞDAY KANOLA ASPİR FALAN EKERİM
SOĞAN PANCAR EKENLER BU SENE TARLADAN NE KALDIRMIŞLAR Bİ ARAŞTIR BAKALIM
BİZ BU TARLAYI İCARA VERDİK ADAM PANCAR EKTİ TEKKELİLER PANCAR-SOĞAN EKTİ HAVASINI ALDI SAKARYA KURUDU AMA BİZİM TARLAYI İCAR TUTAN ADAM HALA SULUYO NEDEN ??? ÇÜNKÜ ANKARA ÇAYI HALA KURUMADI

BUDA SANA KAPAK OLUR HERALDE...

seraga link=topic=6110.msg76134#msg76134 date=1221571343' Alıntı:
http://www.emlakofisim.com/liste_goster.php?yeri=ANKARA,%20POLATLI,%20Satılık%20Tarla,%20SARIOBA%20KÖYÜ&view=10496

Yukarıdaki resimlerden ilanıın bulunduğu internet sitesine girdim fakat orada 4400 dönüm diyor yanlışlık kimde anlamadım. Tekrar hayırlı satışlar

biz tarlayı satın almadan önce tarla 4400 dönümmüştü daha sonra tarlayı parsellemişler bu 4400 dönümün 650 dönümü bize ait geri kalanıda komşuların bu tarla 4-5 parsel satışa sunulan ise 650 dönüm kafanız karışmasın

EĞER O TARLA 650 DÖNÜMSE BEN SANA VEREYİM BİR O KADAR TARLA ORASI 100 DÖNÜM BİLE YOK GİT İYİCE BAK BENCE TAPUYA.

HA BİDE SAKARYA NEHRİ KESİLİRSE TEKKE ÇÖL OLUR DEMİŞSİN NE ALAKA ANLAYAMADIM.
BEN TEKKELİYİM BİZİM ORDA SULAMA İÇİN ANKARA ÇAYINI KULLANIR AKLI EVVELLER.

HİÇ KİMSEDE ANKARA ÇAYINDA PİS SUDA DEBELENMEK İÇİN 10 TİRİLYON PARA VERMEZ HERHALDE.

BİZİM KÖYDE BİR KAÇ AKLI EVVEL SENELERDİR BİNLERCE DÖNÜM SOĞAN PANCAR EKER BABALARIDA EKERDİ HER SENEDE 10 DÖNÜM TARLA SATARLAR SİCAK YEMEK GÖRMEZLER YAZ GELİNCE BUDA SANA KAPAK OLSUN.

AKILLI BİŞEY OLSAN FİAT RESMİ KOYMAN.