SATILIK TARLA

Ynt: SATILIK TARLA

yha kardeş arka arkaya 4 mesaj yazmışın ne iş anlamadım sen alcanmı hayır ee sanane o zaman allah allah ister 64 ister 640 dönüm olsun sizene adam koymuş alan olur belki diye ben salihe katılıyorum şahsen su konusunda

ayrıca sanane adamın traktöründen sende ne marka var merak ettim adam satarsa burayı neler alcak belki

TEKKE-SARIOBA KÖYÜ SINIRINDA TEK PARÇA 3000 DÖNÜM TARLA WAR BİR ZAMANLAR KÜRT AHMETİNDİ ONUN YANINDA GİT BAK
SİZİN KÖYDE BİZİM ENİŞTE VAR ÖZGÜR İSMİNDE FORD MOTORLARI VARDI ŞİMDİ BAŞAK 2050 ALMIŞLAR GİT ONA SOR TARLA KAÇ DÖNÜMMÜŞ
YENİ KÖSELER KÖYÜNDEN RIFAT ŞİMŞEK DİYE BİRİ WAR HALAMIN OĞLU GİT ONADA SOR
HATTA İNANMAZSAN TELEFON NONU VER BEN TEKKEYE GELİNCE SENİ ARAR TARLAYI GÖSTERİRİM
TARLA TAM OLARAK TEKKE-SARIOBA SINIRINDA SARIOBAYA BAĞLI

comancher link=topic=6110.msg76502#msg76502 date=1221683930' Alıntı:
BİZİM KÖYDE BİR KAÇ AKLI EVVEL SENELERDİR BİNLERCE DÖNÜM SOĞAN PANCAR EKER BABALARIDA EKERDİ HER SENEDE 10 DÖNÜM TARLA SATARLAR SİCAK YEMEK GÖRMEZLER YAZ GELİNCE BUDA SANA KAPAK OLSUN.

AKILLI BİŞEY OLSAN FİAT RESMİ KOYMAN.

ELİMİZDE BU VAR ONUN İÇİN BUNU KULLANIYORUZ
SİZ HER SENE MOTOR DEĞİŞTİRİYONUZDA NE OLUYOR ?
TEKKE Y.KÖSELER HER SENE MOTOR DEĞİŞTİRİYOR ANCA MOTOR BORCU ÖDÜYONUZ

comancher link=topic=6110.msg76496#msg76496 date=1221683618' Alıntı:
EĞER O TARLA 650 DÖNÜMSE BEN SANA VEREYİM BİR O KADAR TARLA ORASI 100 DÖNÜM BİLE YOK GİT İYİCE BAK BENCE TAPUYA.

HA BİDE SAKARYA NEHRİ KESİLİRSE TEKKE ÇÖL OLUR DEMİŞSİN NE ALAKA ANLAYAMADIM.
BEN TEKKELİYİM BİZİM ORDA SULAMA İÇİN ANKARA ÇAYINI KULLANIR AKLI EVVELLER.

HİÇ KİMSEDE ANKARA ÇAYINDA PİS SUDA DEBELENMEK İÇİN 10 TİRİLYON PARA VERMEZ HERHALDE.

10 TRİLYONU KİM VERİYOR ?

[size=16pt]BAK BAKALIM BURASI 65 DÖNÜME BENZİYOR MU ???[/size]

ilk resim 177 dönümlük kısım
10oj6.jpg

ilk resmin devamı
11de2.jpg

buda tarlanın arka yüzü asıl parça otlu olan bölüm dahil yeşil görünen yerin tamamı ve resime sığmayan yerler dahil tarlanın tamamı
tarlada şu anda pancar ekili komşu tarlanın sahibine icar verdik satılmazsa tarlanın geri kalan tarafınıda icara verces elinizi çabuk tutun :D

13ox3.jpg

14cl7.jpg

15ql6.jpg
[/b][/center]

Beyler sakin olun biraz.

comancher: Arkadaşım sen tarlayı almayacaksan bırak milletin tarlasıyla uğraşma. Adam istediği fiyata satar, istediği kadar dönümünü söyler. 7 tane mesaj yazmışsın hepsinde Poyrazlı ' yla uğraşmışsın. Sitede sadece bu bölüm yok birazda JD bölümüne takıl. Bırakın milletin dönümünü, parasını. Alacaksan sana ölçtürmeden satmıyor ya, gider ölçer alırsın. Almayacaksan zaten bu kadar sürdürmene gerek yok bu bahsi. Kimse de sana satmaya uğraşmıyor. Dönüm tartışmasını devam ettirmeyin artık.

yaşa topraam.ama olayda daha çok köy atışması var gibi. tatlılıkta kalırsa hoş ama bu biraz aşmış.

salih, abi senin sulama imkanın yokmuki bu tarlayı.kerçi artık sulama imkanı diğilde su gerekiyo allah sonumuzu hayır etsin

comancher link=topic=6110.msg76499#msg76499 date=1221683738' Alıntı:
4400 DÖNÜM DERKEN ANKARANIN YÜZ ÖLÇÜMÜ FALANMI.

4400 dönüm Ankaranın yüz ölçümü değil ama sizin köyün toplam arazisine yakın :D
Tekkenin toplam arazisi aşşa yukarı 8000 dönüm :D
tekkenin batı ve kuzeyindeki arazi Yeni Köseler köyüne ait doğusu ise Sarıoba Köyüne ait arada sıkışıp kalmışsınız...

adas tarla elınde kaldı vay sakarya suan bızım koyde 1 1-5 metre boylarında bızım koydekıler suan havadan sulayan makınalardan aldı cogu soganlar ıcın ama bu tarlayı bence sen elınden kacırma kullan buraya bı sulama duzenegı kur tekkelı arkadas her sene motor deıstırıyomus ama polatlıda bızım koyden daha cok motor alan koy varmı emın degılım amkara polatlı tozlu cıftlıgı =))))

Körfez Geçiş Köprüsü yapılacak belki duymuşsunuzdur,İstanbul İzmir arası 3.5 saate düşecekmiş.Başbakanda temel attı,ve geçtiğimiz 7 seneden beri istanbulun gemi sanayisi Yalovaya ve Kocaeli ye kaydığı için fiyatlar çok değişti.Bakalım bizde faydalanırsak bu pastadan marmaranın biraz daha ucuz yerlerinde bahçeciliğe devam etmek istiyorum