SERİ ÜRETİM ELEKTRİKLİ TRAKTÖRLER TARLAYA GİRİYOR

Bakın bakın ne anlatacam.
🤣🤣🤣
Bu görmeyen bakanları gördüğümde aklıma yukarıdaki cümle geliyor.
Kendimi gülmekten alamıyorum.
🤣🤣🤣
Üniversitemiz yardım kampanyası düzenler dekontları toplar.
Bu traktörleri dayatma ile satacaklar hiçbir devlet kurumu almıyoruz diyemez.

• Beğen
Tepkiler: murat1919 ve srtys
Hayırlısı olsun. Bu traktörün iç incelemesini izledim toprak varken üstüne boya atmışlar direksiyonu yenilememişler kılıf dikmişler. Traktörün boyası atmış yeşile dönmüş bile. Yapılana üretilene saygımız sonsuz ama kim yapmışsa çok ucuza bu işi yapıp iyi para kazanmış. YouTube kanalında yorum yapanlarada bu ilk üretim bundan sonrası iyi olacak falan yazıp durmuş biri. Kumla makinayı her yerini temizle deforme olmuş yerleri değiştir çıkar karşıma mis gibi makinayı bizde çıkartalım şapkamızı. Ben 780 daha iyi boyattım sanayide.

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
🤣🤣🤣
🤣🤣🤣
Kim alırsa elinde kalır akülü bisikletin akiüleri 2000 tlye yaklaşıknbunun düşünemiyorum 200000 vardır tarımilmüdürlükleri ile ziya tarıma aldirsinlar 800bin dölüm yer yaptı tarakyada adam traktöre bakım yaptıramıyor 105hp traktöre 5000kg ceker yazıyorsu 135le 10 götürüyor millet kac hp aslen belli degil akülü araba çıkarsınlar traktor yemez millet aptal degil
🤣🤣🤣
🤣🤣🤣

Tamam da bu traktör nerde üretiliyor fabrikası nerde kim üretiyor yahu bu traktörü
Tümodur devletin fabrikasımı kaldı satılmadık ucak otomobil şimdide traktor grçegi hiç yok sadece 5dk tanıtım tarlaya soksunlar kac dölüm yer sürecek görelim birde 50bine vesinler yoksa kimse almaz reklam

• Beğen
Tepkiler: CELAL KARABULUT
1 amperine 60$ diyorlar lto bataryalarin ortalama 400amper olsa 400*60. 24bin dolar 60 yıl ömür
60 yılmı öyle sem hiç grdünöğ traktore 5 sene gitmiyor orjinalleri hariç uzay araçı degil bu fent 2 kusak garantı veriyor alanın elinde kalır dünya devleri otomobili akülü çıkardı traktor tır bunlar mazOt gücünle olur 100yıl sonra. Toryum veya başka yakıtlarla olur