Sevindi Römork (Çankırı)

Ynt: Sevindi Römork (Çankırı)

ufukk link=topic=63636.msg718841#msg718841 date=1363354253' Alıntı:
Yorumlarını eksik etmeyen dostlara teşekkürler , sanırım bölgemizdeki firmalardan birinden alacağız. Araştırmalarımız devam ediyor.
Lüleburgaz ' da bulunan Durmaz Kardeşlerin römorkunu kullanan üyelerimiz var mı? Epeyce hoşumuza gitti.

ufuk ben kullanmadım ama kullanan arkadaşlar genelde saç aksamının ince olduğunu söylüyorlar.

Ynt: Sevindi Römork (Çankırı)

ufukk link=topic=63636.msg718858#msg718858 date=1363356602' Alıntı:
15-16 binden aşağı değildir sanırım , piyasa hareketlendi.

evet ufuk piyasalar canlanmaya başladı yazın yaklaşmasıyla birlikte.bende 2 römork arasındayım çok kısa süre içerisinde kararımı verip alacağım yakında.10 tonluk tır tiplerinden alacağım palazoğlu veya köksal.

Abiler selamün aleyküm.üretici firma benim yakın arkadaşım olur bütün bu yazdığınız sıkıntıları 3 saat sonra yanına gidip okutacağım.çiftçinin yorumu onlar içinde önemli olacaktır ve eminim ki çeki düzen vereceklerdir.sağlıcakla kalın.

• Beğen
Tepkiler: Ali Dmr
2013 yılından bugüne herhalde ufak tefek düzeltmeler yapmışlardır 😊
Anlık olarak cevap veriyorum. Hiç bir şey yapmamışlar aksine daha da kaliteyi düşürmüşler. Babaları çıkar boya yok. Römorka tırmanmaya korkuyorum basamağa basınca ilave şekil değiştiriyor. Kaynakları çapaklı yetmemiş gibi spiralle özür dilerim ama romorkun ebesini... Ya her şeye eyvallah da baba denilen direkleri takarken çekiçle yamultmuşlar. Babanın biri kendinden yamuk altı düz üstü içeri bakıyor. 🤐

• Beğen
Tepkiler: murat1919
Abiler selamün aleyküm.üretici firma benim yakın arkadaşım olur bütün bu yazdığınız sıkıntıları 3 saat sonra yanına gidip okutacağım.çiftçinin yorumu onlar içinde önemli olacaktır ve eminim ki çeki düzen vereceklerdir.sağlıcakla kalın.
Hocam yakın arkadaşına üstte yazdığım mesajı veya daha fazla bilgi isterse onları da iletirsen sevinirim