Sıfırdan Başlayacağım

Ynt: Sıfırdan Başlayacağım

Arkadaşlar akıl istemedim sizden yol istiyorum. Yani az çok niyetlendik ve bu işe gireceğiz. Zarar edersek de kardır etmezsek te.. Boğazıma takılacak diye ekmek yememek gibi korkuyla yaşayamayız.

Ben size anlatamadım. Ben bu işi yapacağım ve bayanım. Bayanlara yönelik krediler de uygun deniliyor. Siz bana hangi krediyi nasıl alırım ondan bahsedin. Özellikle ahır önemli. ahırı alsam içini zamanla doldururum.

bu kredi işinde bay- bayan farketmez sıfır faizli kredi yok ama bir miktar fazizi var tabi siz çifçilik kredisi alacaksınız yani oraya başvurunuzda besihane kurcam diye başvurcaksınız bankadakiler size yardımcı olur.gelirler kontrol ederler uygun görürlerse krediyi verir.tabi yeni yapı bir ahırın olması lazım bunun içinde

çiftci32 link=topic=66001.msg748701#msg748701 date=1369845553' Alıntı:
bu kredi işinde bay- bayan farketmez sıfır faizli kredi yok ama bir miktar fazizi var tabi siz çifçilik kredisi alacaksınız yani oraya başvurunuzda besihane kurcam diye başvurcaksınız bankadakiler size yardımcı olur.gelirler kontrol ederler uygun görürlerse krediyi verir.tabi yeni yapı bir ahırın olması lazım bunun içinde

5 yıl ertleme söz konusu mu? yani ben öyle bir şey istiyorum.

öyle br kredi sitemi yok o 2 -3 sene önceydi şimdi sen kredini çekceksin banaka sana 2-3 sene içinde öde diyor faiziyle birlikte senin hayvancılık kredisi yapman için ahrın ii olması lazım denetime geliyorlar çünkü bizim köyde öle oldu mesala

Yozgali66 link=topic=66001.msg748697#msg748697 date=1369845261' Alıntı:
agresif oldum diyelim. ben bilgi istedim maşallah millet beni vaz geçirmek için elinden gelen ne var ise yazmış.

hala agresif siniz. burada ki insanlar sizin daha az hata ile başlayıp devam etmeniz için konuşuyor. ben buradaki insanların tamamıda bu işi yapmanızı gerçekten ister. çünkü hepimiz için pazar anlamına geliyorsunuz.....

kredi içinde özel bankalar sizin taleplerinizi karşılayamaz T.C Ziraat Bankasından en az 2 kefille KKB scorunuza genel madii ve mal durumunuza göre alacağınız ahır ve ek tapu ipoteği ile düzenli hazırlanmış bir proje kapsamında kredi kullanabilirsiniz

BOZKURT07 link=topic=66001.msg748706#msg748706 date=1369846093' Alıntı:
hala agresif siniz. burada ki insanlar sizin daha az hata ile başlayıp devam etmeniz için konuşuyor. ben buradaki insanların tamamıda bu işi yapmanızı gerçekten ister. çünkü hepimiz için pazar anlamına geliyorsunuz.....

kredi içinde özel bankalar sizin taleplerinizi karşılayamaz T.C Ziraat Bankasından en az 2 kefille KKB scorunuza genel madii ve mal durumunuza göre alacağınız ahır ve ek tapu ipoteği ile düzenli hazırlanmış bir proje kapsamında kredi kullanabilirsiniz

Biber acı da olsa canınız istiyorsa yersiniz değil mi? bu da öyle. Zararı zarar edenleri gördük. ama niyetimiz halisane bir şekilde başlamak. Zarar da olursa ticarettir nihayetinde.

Kaldıki soruma bakarsanız ben kredileri soruyorum başından beri. Bu işe gireyim mi, zarar eder miyim gibi bir cümlem oldu mu?

çiftci32 link=topic=66001.msg748710#msg748710 date=1369847110' Alıntı:
arkadaşlarda sonucunda olacakları söylediler yani seni bilgilendirdilerrrrr

sorularıma cevap aldığımı düşünmüyorum?

Siz ticareti böyle saptırarak işle alakalı konuşmalar yapmazsanız korkarım kar etmeniz zor olacak. Yani konu sulansın da nasıl sulanırsa sulansın derseniz olmaz. Ticaret öncelikle ne söylediğini bilmektir.

Ablacım; ' Öğretilmiş Çaresizlik ' diye bir kavram var. Bizim tavsiyelerimiz biraz buna benzedi, kusurumuza bakma. Özgürlüğün tadını çıkartın, kırın zincirleri başlayın bu işe. Madem bu işe gönül verdiniz, eğer fırsat bulursanız ve bu forumda sorunlarınızı dile getirirseniz biz elimizden geldiği kadar yardımcı oluruz. Maddi kısmı hariç.:)

nailyetek link=topic=66001.msg748729#msg748729 date=1369849820' Alıntı:
Ablacım; ' Öğretilmiş Çaresizlik ' diye bir kavram var. Bizim tavsiyelerimiz biraz buna benzedi, kusurumuza bakma. Özgürlüğün tadını çıkartın, kırın zincirleri başlayın bu işe. Madem bu işe gönül verdiniz, eğer fırsat bulursanız ve bu forumda sorunlarınızı dile getirirseniz biz elimizden geldiği kadar yardımcı oluruz. Maddi kısmı hariç.:)

Abicim dıyecektın herhalde abi :S ;D ok-*-s

abla Kosgebten karşılıksız para alabilmeniz için güzel bir projeniz olması gerekli.Projeyi kabul etmeleri gerekiyor ve size yanlış hatırlamıyorsam 100 bin liraya kadar para veriyorlar siz projenizi gerçekleştiriyorsunuz.Evet dediğiniz gibi bayanlara %30 daha fazla para veriyorlar ve bayanları daha çok tercih ediyorlar diye biliyorum.Kendi işinizi kuruyorsunuz dediğim gibi projenizde başarılı olacağınıza inandırmanız lazım benimde çok fazla bilgim yok açıkcası bu adrese bir göz atın isterseniz
http://www.kosgeb.gov.tr/Pages/UI/Default.aspx
orada çağrı merkezi kısmı var isterseniz sizi bilgilendirmeleri için arayabilirsiniz

Burada sizin istediğiniz Kosgeb kredilerini kullanan kişi olacağını sanmıyorum

İnş. istediğiniz krediyi verirler sizde hayallerinize kavuşursunuz :)