sigara kullananlar

pöpüler sigara markanız hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    52

Ynt: sigara kullananlar

Bilgilendirme için Tşkler Fatih. Ayrıca Yaşı 18 in altında olanlar derdinize nede sigara Kullanıyorsunuz. Bizim gibi sigara içmeyenlerden örnek alın. Geleceği düşünün çoluğunuzu çocuğunuzu. Rızıklarını sigara denen o illete yedirmeyin. İçmeyin, İçirtmeyin.

sitedeki gençler aşmış bakıyorum profiline 13-14 yaş yazıyo ama konulara bakıyosun sigara var günde 5-6 şişe bira içerim diyo valla ben de anlamadım bu nasıl iş şişeyi koklasa yine kafayı bulur bunlar :) ama neyse artık

seçeneklerde pall mal göremedim :D
yerine göre değişiyor,
mesela bayramlarda parlamentten şaşmam!
ilk başladm sigara murattıydı 4 sene önce!
normalde marlbora spencial içiordm,şimdilerde ise pall mala dewam!

ben bıraktım 1.5 sene oldu en iyisinin allah belasını versin 12 sene içtim bir gün sabaha kaltım lanet olsun bi ot bana neler yapıyor ne kadar aciz bi insanım dedim aniden bıraktım cok kızdım

ÇağRı link=topic=16906.msg248893#msg248893 date=1265414762' Alıntı:
sitedeki gençler aşmış bakıyorum profiline 13-14 yaş yazıyo ama konulara bakıyosun sigara var günde 5-6 şişe bira içerim diyo valla ben de anlamadım bu nasıl iş şişeyi koklasa yine kafayı bulur bunlar :) ama neyse artık
eee abisi nede olsa sanal ortam...atan atana....sor bakalım o 5-6şişe bira içenlere babalarının verdiği okul harçlığınlamı alıyolar o biraları...

dolcevita link=topic=16906.msg249303#msg249303 date=1265486736' Alıntı:
ben bıraktım 1.5 sene oldu en iyisinin allah belasını versin 12 sene içtim bir gün sabaha kaltım lanet olsun bi ot bana neler yapıyor ne kadar aciz bi insanım dedim aniden bıraktım cok kızdım
tebrik ederim arkadaşım, Allah bizlerede nasip eylesin bırakmayı, cebimde son lira bile olsa sigara alıyorum, o kadar aciziz anlam veremiyorum, bazen ailemden bile utanıyorum, ama bırakamıyorum...

İÇMEYEN BİZDEN GENÇ ARKADAŞLARI BURADAN UYARMAK İSTİYORUM, LÜTFEN ARKADAŞLARINIZI İYİ SEÇİN, BİR TANEDEN BİRŞEY OLMAZ KESİNLİKLE DEMEYİN VE DEDİRTMEYİN, O ORTAMDAN HEMEN MÜMKÜNSE UZAKLAŞIN, ERKEKLİK İÇ GÜDÜSÜ YAPMAYIN YOKSA SİZDE YENİK DÜŞERSİNİZ VE ÖMÜR BOYU CİDDİ MANADA KENDİNİZİN CAN VE MAL KAYBINA NEDEN OLURSUNUZ,

gökoğlu link=topic=16906.msg249373#msg249373 date=1265508425' Alıntı:
tebrik ederim arkadaşım, Allah bizlerede nasip eylesin bırakmayı, cebimde son lira bile olsa sigara alıyorum, o kadar aciziz anlam veremiyorum, bazen ailemden bile utanıyorum, ama bırakamıyorum...

İÇMEYEN BİZDEN GENÇ ARKADAŞLARI BURADAN UYARMAK İSTİYORUM, LÜTFEN ARKADAŞLARINIZI İYİ SEÇİN, BİR TANEDEN BİRŞEY OLMAZ KESİNLİKLE DEMEYİN VE DEDİRTMEYİN, O ORTAMDAN HEMEN MÜMKÜNSE UZAKLAŞIN, ERKEKLİK İÇ GÜDÜSÜ YAPMAYIN YOKSA SİZDE YENİK DÜŞERSİNİZ VE ÖMÜR BOYU CİDDİ MANADA KENDİNİZİN CAN VE MAL KAYBINA NEDEN OLURSUNUZ,
allah sizede nasip eder inş anlarsn sigrasaz bi hayatın ne oldugu yeniden hayata başlamış gibi yemek içmek bi bardak su bil cok tatlı geliyor şimdi grip soguk algınlıgı cok nadir oluyor şimdi anlat anlat bitmez sigarasızlık sigara içipte bırakanların bagışıklık sistemleri biraz daha iyi oluyormuş hic işmeyenden bila daha iyi oluyor biran önce at ben iradeya kalsaydım sigara filan bırakamzdım cok kızdım cok sinirlendim lanet olsun dedik bıraktık kızgınlık bıraktırdı bana birde iyibi marifet gibi gencler neler yazmış

içene içmeyene bişey dediğim yok ama ben zararını göze alıyom sigarayla rahat ediyom yada kendimi buna koşullamışım galiba. yemekten sonra bir tane yakmazsam rahat edemiyom çok defa denedim bırakmayı boşuna moralimi bozdum.en son zamdan sonra gene denedim olmadı.

motorcu link=topic=16906.msg249633#msg249633 date=1265568266' Alıntı:
içip ne olcak hem cebine hem sağlığına zararlı hem artık çok pahalı sigaralar
ben onun çözümünü buldum kaçak sigara yada tütün 1 kilo tütün 35 lira bana 1 aydan fazla gidiyor. kaçakta ucuz winston 2.750 ismi bilinmedik çeşitli markalar var 1.5 dan başlıyor

tarsaneh link=topic=16906.msg249638#msg249638 date=1265568583' Alıntı:
ben onun çözümünü buldum kaçak sigara yada tütün 1 kilo tütün 35 lira bana 1 aydan fazla gidiyor. kaçakta ucuz winston 2.750 ismi bilinmedik çeşitli markalar var 1.5 dan başlıyor
onun içinde ne olduğu belli değldir:D