SİGARA KULLANIYORMUSUNUZ ???

sigara kullanıyormusunuz ??? ???

• Kullanılan toplam oy
    13

Ynt: SİGARA KULLANIYORMUSUNUZ ???

la içiom demeyin içmiom diin pederiniz görürse fırçalar bak ona göre benden demesi mesela ben içmiom iç-*-* zuha-*-s

hkn92 link=topic=3279.msg33458#msg33458 date=1210345167' Alıntı:
la içiom demeyin içmiom diin pederiniz görürse fırçalar bak ona göre benden demesi mesela ben içmiom iç-*-* zuha-*-s

Benimki arada tüttürdüğümü bilir, bişey demiyor. Bende tabi bunu kötüye kullanmam işi kararında bırakırım. Haftada bir iki taneye bişey demezler.

ÇağRı link=topic=3279.msg33442#msg33442 date=1210343487' Alıntı:
Bizim orda sigara değil bira tercih ediliyor :D.Şahsen ben de tercih ederim ;D .Neyse ikisini de kullanmayan arkadaşlar için yeşilaycı olalım.Hepsi kötü boşverin ;D

Yeşilaycı çocuk. :) Sen gel cigara içme bira iç. Derler ya ben cigara kullanmıyorum puro kullanıyorum. :) Seninkide o hesap. Alkollü hiç bir şeyi bırak ağzıma elime dahi almam. Bir zamanlar kola ve gazozda alkol muhabbeti vardı, güzelce açıklanana kadar kola ve gazoz bile içmedim.

Mustaf-a Eskisehiri link=topic=3279.msg34571#msg34571 date=1210689234' Alıntı:
Yeşilaycı çocuk. :) Sen gel cigara içme bira iç. Derler ya ben cigara kullanmıyorum puro kullanıyorum. :) Seninkide o hesap. Alkollü hiç bir şeyi bırak ağzıma elime dahi almam. Bir zamanlar kola ve gazozda alkol muhabbeti vardı, güzelce açıklanana kadar kola ve gazoz bile içmedim.
Tercih meselesi.Biz de her akşam içiyoruz değil ya :D senin cigaradan daha seyrek.Tadında,kararında kaldığı sürece...Abartıya ben de karşıyım.Bir ara avrupa yakasında votkalı limonata yapıyolardı :D senin dediğin hesap kola,gazoz da alkollu olsa güzel olurda valla ;D .

önceden düğünler köyde olurdu bizde biyere çıkıp içerdik şimdi salonlarda olunca mecbur kolaya biraz ayar werioruz yarım wotka sonra kola süper oluo kimse çakmıo ondan sonra kalk çiftetelliye :D

bırakalı 3 yılı geçti. para verseler içmememiz gereken bir illet,hep düşünmüşümdür marketlerde miadı bir gün geçtikten sonra sağlığa zararlı görülen ürünleri hemen toplattırıyorlar ama herşeyden çok zehirli olan sigaraların satılmasına nedense kimsenin sesi çıkmıyor.