Sitemizde Kubota Traktörleri Kullanan Değerli Üyelerimiz

Ynt: Sitemizde Kubota Traktörleri Kullanan Değerli Üyelerimiz

mballi link=topic=42665.msg585180#msg585180 date=1335304934' Alıntı:
akadaşlar merhaba bizde kubota ailesine katıldık b2530 küçük ama cok kullanışlı işimizi fazlasıyla görüyor :)
Hayırlı olsun mustafa abi iyi günlerde kullanın :) İlyas amcaya çok selam

ARKADAŞLAR BEN KUBOTA KONYA BAYİİ ÖZNALCILAR OTOMOTİV HERHANGİ BİR SIKINTINIZ OLDUĞU ZAMAN YARDIMCI OLMAM MÜMKÜNDÜR BİZ KUBOTA OLARA HER ZAMAN ÇİFTÇİMİZİN ARKASINDA OLMAYI HEDEFLEYEN BİR FİRMAYIZ SAYGILAR

öznalcılar link=topic=42665.msg592033#msg592033 date=1336636692' Alıntı:
ARKADAŞLAR BEN KUBOTA KONYA BAYİİ ÖZNALCILAR OTOMOTİV HERHANGİ BİR SIKINTINIZ OLDUĞU ZAMAN YARDIMCI OLMAM MÜMKÜNDÜR BİZ KUBOTA OLARA HER ZAMAN ÇİFTÇİMİZİN ARKASINDA OLMAYI HEDEFLEYEN BİR FİRMAYIZ SAYGILAR
hoşgeldiniz ..

öznalcılar link=topic=42665.msg592033#msg592033 date=1336636692' Alıntı:
hoşgeldiniz hayırlı uğurlu olsun bol satışlar

izzet bey servis geldiği zaman söyleyin onlar ayarını yapıyorlar bende ilk aldığımda kollar tam kalkmıyordu servisten geldiklerinde söyledim hemen hallettiler. bende bir kubota kullanıcısıyım bende 7040 var. benim tek şikayetim yakıt tarlada yakmıyo yolda boş giderken yakıyo bi türlü anlam veremedim normalde tarlada yakması lazım çünkü tarlada 4 çekerde kullanıyorum ama ne hikmetse yolda daha fazla yakıyo , birde patinaj aynı fergusonlar gibi otta ...... da patinaj yapıyo fakat 4 çeker olduğu için fazlada bişey etkilemiyo.. onun haricinde bir sıkıntım yok . başkada bir kusur bulamazsınız çünkü adamlar hakikaten yapmışlar ... motor olsun, şanjuman olsun hepsi mükemmel bide manevrası süper tek çeker traktörden bile fazla...

barış6767 link=topic=42665.msg604074#msg604074 date=1338939422' Alıntı:
izzet bey servis geldiği zaman söyleyin onlar ayarını yapıyorlar bende ilk aldığımda kollar tam kalkmıyordu servisten geldiklerinde söyledim hemen hallettiler. bende bir kubota kullanıcısıyım bende 7040 var. benim tek şikayetim yakıt tarlada yakmıyo yolda boş giderken yakıyo bi türlü anlam veremedim normalde tarlada yakması lazım çünkü tarlada 4 çekerde kullanıyorum ama ne hikmetse yolda daha fazla yakıyo , birde patinaj aynı fergusonlar gibi otta ...... da patinaj yapıyo fakat 4 çeker olduğu için fazlada bişey etkilemiyo.. onun haricinde bir sıkıntım yok . başkada bir kusur bulamazsınız çünkü adamlar hakikaten yapmışlar ... motor olsun, şanjuman olsun hepsi mükemmel bide manevrası süper tek çeker traktörden bile fazla...
Barış bey tekerleklere dengeli ağırlık bindirdiniz mi sorun çözülür.

Dengeli ağırlık traktörün ağırlık merkezinin yerini değiştirmeden konulan ağırlıktır. Yani öne ve arkaya eşit ağırlık koymaktır Barış bey.

ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE HOŞBULDUK. FIRSAT BULUP FORMU ÇOK SIKI TAKİP EDEMİYORUM ANCAK SİTEDE YAZILAN SORUNLARI ANALİZ ETTİM.ÖNCELİKLE KISA KISA BİLGİLER VERMEK İSTİYORUM.TRATÖRÜMÜZ YAPAN ŞİRKET BU İŞE YENİ BAŞLAMIŞ BİR ŞİRKET DEĞİLDİR .1890 LI YILLARDA KURULMUŞ BİR ŞİRKET OLAN KUBOTA DÜNYAYA YAKLAŞIK YILDA 1 MİLYONU AŞKIN MOTOR VEMEKTEDİR (GEMİ, TEKNE İŞ MAKİNESİ V.B) TRAKTÖRÜMÜZÜN AVANTAJLARI ŞUDUR Kİ ŞANZUMANI FARKLI HİDROLİĞİ FARKLI MOTORU FARKLI DEĞİLDİR. TAMAMEN KUBOTANIN DÖKÜMÜNE KADAR KENDİSİ İMAL ETMEKTEDİR. AYRICA GEMİLERDE GELİP SADECE LASTİKLER TÜRKİYEDE MONTAJ OLMAKTADIR. ÇÜNKÜ JAPONLARIN LASTİĞİ BİZİM TARLAMIZLA UYUMLU DEĞİLDİR.AYRICA AMERİKADA %43 JPAZAR PAYINA SAHİBİZ.MOTORUMUZ 16 VALVE TİR HER PİSTONUN TEPESİNDE 4 SİBOP VARDIR BUDA MOTORA EKSTRA GÜÇ SAĞLAMIŞTIR.SESSİZ ÇALIŞMA ÖZELLİĞİNE SAHİP VE DŞÜK YAKIT TÜKETİMİYLE ÜNLÜ BİR TRAKTÖRDÜR. DÖNÜMDE ŞU KADAR YAKAR BU KADAR KAÇAR DEMEK ÇOK MANTIKLI GELMİYOR BANA BUNU EN İYİ KULLANICI OLAN ÇİFTÇİLERİMİZ BİLİYOR.HİDROLİK ÖZELLİĞİ İSE 85 VE 95 LER 4100 KİLO KALDIRMA KAPASİTESİNE SAHİPTİR. BİZ TRAKTÖRLERİMİZ ŞU ŞEKİLDETANITIYORUZ KONYA BÖLGESİNDE OLAN ÇİTÇİLERİMİZ BAŞVURUDA BULUNABİLİRLER. TRATÖRÜMÜZ TARLAYA SOKUP ÇİFTÇİLERİMİZE DENETİYORUZ.MERAK EDEN VE DENEMEK İSTEYEN TÜM ÇİFTÇİLERİMİZEDE YARDIMCI OLMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPMAYA HAZIRIZ.
www.oznalcilarotomotiv.com adresinden iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz

malınızdan emin olur ve özelliklerini bilirseniz rahatlıkla satarsınız
öznalcılar link=topic=42665.msg606893#msg606893 date=1339716299' Alıntı:
ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE HOŞBULDUK. FIRSAT BULUP FORMU ÇOK SIKI TAKİP EDEMİYORUM ANCAK SİTEDE YAZILAN SORUNLARI ANALİZ ETTİM.ÖNCELİKLE KISA KISA BİLGİLER VERMEK İSTİYORUM.TRATÖRÜMÜZ YAPAN ŞİRKET BU İŞE YENİ BAŞLAMIŞ BİR ŞİRKET DEĞİLDİR .1890 LI YILLARDA KURULMUŞ BİR ŞİRKET OLAN KUBOTA DÜNYAYA YAKLAŞIK YILDA 1 MİLYONU AŞKIN MOTOR VEMEKTEDİR (GEMİ, TEKNE İŞ MAKİNESİ V.B) TRAKTÖRÜMÜZÜN AVANTAJLARI ŞUDUR Kİ ŞANZUMANI FARKLI HİDROLİĞİ FARKLI MOTORU FARKLI DEĞİLDİR. TAMAMEN KUBOTANIN DÖKÜMÜNE KADAR KENDİSİ İMAL ETMEKTEDİR. AYRICA GEMİLERDE GELİP SADECE LASTİKLER TÜRKİYEDE MONTAJ OLMAKTADIR. ÇÜNKÜ JAPONLARIN LASTİĞİ BİZİM TARLAMIZLA UYUMLU DEĞİLDİR.AYRICA AMERİKADA %43 JPAZAR PAYINA SAHİBİZ.MOTORUMUZ 16 VALVE TİR HER PİSTONUN TEPESİNDE 4 SİBOP VARDIR BUDA MOTORA EKSTRA GÜÇ SAĞLAMIŞTIR.SESSİZ ÇALIŞMA ÖZELLİĞİNE SAHİP VE DŞÜK YAKIT TÜKETİMİYLE ÜNLÜ BİR TRAKTÖRDÜR. DÖNÜMDE ŞU KADAR YAKAR BU KADAR KAÇAR DEMEK ÇOK MANTIKLI GELMİYOR BANA BUNU EN İYİ KULLANICI OLAN ÇİFTÇİLERİMİZ BİLİYOR.HİDROLİK ÖZELLİĞİ İSE 85 VE 95 LER 4100 KİLO KALDIRMA KAPASİTESİNE SAHİPTİR. BİZ TRAKTÖRLERİMİZ ŞU ŞEKİLDETANITIYORUZ KONYA BÖLGESİNDE OLAN ÇİTÇİLERİMİZ BAŞVURUDA BULUNABİLİRLER. TRATÖRÜMÜZ TARLAYA SOKUP ÇİFTÇİLERİMİZE DENETİYORUZ.MERAK EDEN VE DENEMEK İSTEYEN TÜM ÇİFTÇİLERİMİZEDE YARDIMCI OLMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPMAYA HAZIRIZ.
www.oznalcilarotomotiv.com adresinden iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz

Kayserıde bu turuncu traktörlerde neymıs dedıgım kubotanın ıcınde buldum kendımı bı anda bayı tanıdıktı 8540 a bındım ne yaparsan yap 1 Lt dekara yaktığı yakıt dedı hemen kabın guzeldı bana gorede motorun durusu sesı hostu jd 5725 ten sonra benı cezbettı ama fıyatı bana çok geldı hala aklım kubotada burda bırısı aldı balyada sımdıye kadar yakıta çalışmışmış ben dıyor bunları duyunca ve kullanıcı yorumlarını okuyunca kubota bana her gecen gün yaklaşıyor bakalım çekerız belkıde kapıya Allah nasıb ederse

öznalcılar link=topic=42665.msg606893#msg606893 date=1339716299' Alıntı:
amerikada %43 pazar payı derken ? orasını pek anlamadım.

funlowe link=topic=42665.msg637525#msg637525 date=1349795341' Alıntı:
Kayserıde bu turuncu traktörlerde neymıs dedıgım kubotanın ıcınde buldum kendımı bı anda bayı tanıdıktı 8540 a bındım ne yaparsan yap 1 Lt dekara yaktığı yakıt dedı hemen kabın guzeldı bana gorede motorun durusu sesı hostu jd 5725 ten sonra benı cezbettı ama fıyatı bana çok geldı hala aklım kubotada burda bırısı aldı balyada sımdıye kadar yakıta çalışmışmış ben dıyor bunları duyunca ve kullanıcı yorumlarını okuyunca kubota bana her gecen gün yaklaşıyor bakalım çekerız belkıde kapıya Allah nasıb ederse

yahya nikli üyede her iki traktörde mevcut hem 85bg kubota hem 95bg 5725 jd si var..

resat bidav link=topic=42665.msg658448#msg658448 date=1354703207' Alıntı:
aksaray kubota hastası oldu arkadaslar ama fiyat biraz pahalı
kubota harika makina .... dün Osmancıkta 36 tl ye 3 kişi yemek yedik midemiz ekşidi yemez olaydık ...bir evvelki köyde 26 tlye 2 kişi çorumda yedik damağımızı okşadık bu iş ona benzer kubotaya verdiğim para bana harika bir yemek yedikten sonra ağızdaki olan lezzet gibi

resat bidav link=topic=42665.msg658448#msg658448 date=1354703207' Alıntı:
aksaray kubota hastası oldu arkadaslar ama fiyat biraz pahalı
aslında pahalı değil. şimdi nh td 65in çiftçeker orjinal kabinlisinin fiyatına bak.üstüne 3 bin lirada shutle farkı koy. hemen hemen aynı yere geliyor. banada pahalı geliyordu. ama böyle kıyaslayınca bir fark yok...

2010 model Kubota L5040 traktörüm var. 2012 Ağustos ayında 1750 saatte nakliyesi, her şeyi dahil 31bin liraya aldım, şu anda 1890 saatte. İlk aldığımda 300 liralık bakım yaptırdım yağları değişti, ufak tefek sorunları giderildi. Kullananlar traktörden çok memnun, ilk başlarda görünüşü dar gelmişti fakat kullandıkça alıştılar, dik yerlerde tek frenle dönüş bile yapıyorlar. 400 dekarlık ceviz bahçesinde yapmadığı iş yok, yakıtı da bana söylenene göre çok değil. Ünlü 4lü 8lü kaydırmalı pulluk aldık, sorunsuz kullanıyoruz daha büyük de alabilirdik fakat derin sürüme ihtiyacımız yok, bundan sonraki sürümlerin hepsini kazayağı ile yapacağız.

Avadanlığı ve kitapçığı traktörle beraber gelmedi, fakat Marubeni ' den Mustafa Bey kitapçık konusunda yardımcı oldu, konuşmamızdan 2 gün sonra kullanıcı kılavuzu kargoyla ulaştı, kargo ödemesini bile Marubeni karşıladı.

Arazi büyüyeceği için 2013 yılında ikinci traktörümğ almayı düşünüyorum. Alırsam gene Kubota alırım, gene ikkinci el L5040 veya Me5700 düşünüyorum