Solucan Gübresi Yapan Veya Yardımcı Olacak

Solucan Gübresi hakkında bayadır detaylı bir araştırma yapıyorum. Her konudan aklıma yatıyor fakat bu gübreleri nereye satacağım hakkında hiç bir fikrim yok bu konuda fikri olan özellikle bu işle geçinen varsa nasıl başlamalıyım kaç solucan la başlamamı önerirsiniz ve Yemi nasıl yapiyorsunuz (fermente olayları fln) bilgisi olan yardımcı olan herkese şimdi den Teşekürler..

Solucan Gübresi hakkında bayadır detaylı bir araştırma yapıyorum. Her konudan aklıma yatıyor fakat bu gübreleri nereye satacağım hakkında hiç bir fikrim yok bu konuda fikri olan özellikle bu işle geçinen varsa nasıl başlamalıyım kaç solucan la başlamamı önerirsiniz ve Yemi nasıl yapiyorsunuz (fermente olayları fln) bilgisi olan yardımcı olan herkese şimdi den Teşekürler..
Herkes bu işe girince ürün çoğaldı.Haliyle fiyat düştü.Bende takip ediyorum gördüğüm kadarıyla üreticiler geri çekilmeye başladı.Solucanı maması eleği vs topluca satan çok üretici gördüm.Zaten katı ürünün açık alandaki maliyeti yüksek olduğu için tarla tarımı yapan çiftçilere hitap edemezsiniz.Ancak meraklı bahçe tarımı yapan veya hobicilere hitap edebilirsiniz.Bence mantıklı bir iş kolu değil.Detaylıca düşünmenizi tavsiye ederim.