T480 KULLANAN VARMI?

Ynt: T480 KULLANAN VARMI?

omerfarukkoc link=topic=42785.msg585551#msg585551 date=1335388287' Alıntı:
6 Römork Pancar Traktörle Beraber Safi 40 Ton Olur, Ortalama... Ve O Motorun Harcı Değil Diye Düşünüyorum...
römorklar o kadar dolu değildi 25-30 ton yük ancak vardır.ama traktöre gereğinden çok çok fazla ağırlık koymuş lastiklere su doldurmuş önüne kum torbaları atmış bende inanamadım hatta baya durup seyrettim ama aldığı gibi götürdü.pancar kepçesiyle pancarıda kendi doldurdu :)

ali şen link=topic=42785.msg585589#msg585589 date=1335391275' Alıntı:
römorklar o kadar dolu değildi 25-30 ton yük ancak vardır.ama traktöre gereğinden çok çok fazla ağırlık koymuş lastiklere su doldurmuş önüne kum torbaları atmış bende inanamadım hatta baya durup seyrettim ama aldığı gibi götürdü.pancar kepçesiyle pancarıda kendi doldurdu :)
Römorkları Benim Hesapladığımdan da Ufak Öyleyse :)

arkadaşlar NEDEN YALAN YANLIŞ BİLGİ VERİYORSUNUZ BU TRAKÖTÖRÜ ÇOK ÖVDÜLER ALDIM T480 4*4 TAM SENKROMEÇLİ 4 SİLİNDİR 2 DAMPER ÇIKIŞI LEVYELİ YAKITI ÇOK İİYİ BEN ALDIM ÇOK TA MEMNUNUM AÇIKÇASI ÖNDE 6 TANE AĞIRLIK VAR

herkez bişey atıyor ya tutarsa diye bende t 480 dt var kim demiş hafif işler için 3 lü 14 no ünlü 23 lü aysan 5 ton yüklü römork tırmık mibzer ilaç gübre daha ne sayayım ne bulursam takıyorum motora hemde 1, de dahil tüm vitesler snkromeç+ileri geri mekik kolu tier 3 ssessiz motorkaporta altı susturucu 38 km sürat saatte 2,2 litre yakıt sarfiyatı hoş ve yakışıklı bi makina biz aynı anda 3 adet aldık şu an yok satıyor trakyada çook memnunum çin malı japon malı bunlar nh yi karalamk adına yazılan basit başka marka traktör fanatikliğidir herkeze saygılar iyi forumlar

köyde 2011 var kullandım hiç beğenmedim sahibide beğenmiyo yakıtı iyi diyo ama seri motor. satacak oldu erkunt bayisi 17 verdi ikinci elle takas yapacaktı öyle kaldı sıfıra takasa girse 21 saydı ama onunda sıfır alacak durumu yok kaldı öyle illedew nh alacaksan tt50 al bence

Motoru japon arkadaşlar çin değil Japon 4 sılındır olmak uzere sılındırın capları ufak bu motorun bu motordan fazla bır sey beklemek olmaz 4x4 u bahceler ıcın bıcılmıs kaftan bence 4 lü 5 li 8 no pullugu 4x4 ü cok rahat ceker

yav arkadaşlar bırakın çin malı muhabbetini
mıtsubshı motorda değil
shiba motor var üstünde japon malı 4 silindir 2,2
eevet ilk çıktıgında çok hata vardı vites olsun şanzuman olsun hidrolik olsun daha neler neler
ama şimdi o hatalar yok 2012 modellerinde
yeni kaporta ve 4*4 özelliği eklendi
4*4 lerde levye var çift damper çıkışı var
izninizle noktayı koyuyorum :) :)

Ben türk traktör fabrikasında çalışıyorum yıllardır çin malı olduğunu dışardan duymak çok komik geldi acaba bizden traktör alıp motorunumu değiştirmişler 😂 her neyse 480 ler 20011 de biraz sıkıntı çıkardılar sonra üretici olarak iyileştirmeler yapıldı ve düzeldi yanlış bilgi vermeyin yakıt konusunda haklısınız biraz fazla yakar

• Beğen
Tepkiler: Tayfun48