TD75 Yakıt ve LDA ayarı

S.a arkadaşlar 2015 model TD75 çiftçeker var bu yıl 2020 model harmak phm-2 pancar söküm makinası aldım dekara 7-8 litre yakıyor. Abimin 2008 model td85 var 4-5 litre yakıyor ayni tarla ayni makina ikili birli yakit hemen pampayi ustaya söktürdüm aksaraydan bindim arabama doğru ankara uzman dizelin yolunu tuttum Sağolsun özgür bey ilgilendi uzman dizelde pampayi yaptırdım LDA ayarı yaptılar 1250 liraya vardı bugün pampayi taktırdım yarın söküm yapacağım inşallah istediğimiz gibi olur yakıtımız düşer traktörüm seri olur
FB_IMG_1601061508798.jpg
FB_IMG_1601061655153.jpg
Screenshot_20200925-222618_Photos.jpg

Son düzenleme:
S.a arkadaşlar 2015 model TD75 çiftçeker var bu yıl 2020 model harmak phm-2 pancar söküm makinası aldım dekara 7-8 litre yakıyor. Abimin 2008 model td85 var 4-5 litre yakıyor ayni tarla ayni makina ikili birli yakit hemen pampayi ustaya söktürdüm aksaraydan bindim arabama doğru ankara uzman dizelin yolunu tuttum Sağolsun özgür bey ilgilendi uzman dizelde pampayi yaptırdım LDA ayarı yaptılar 1250 liraya vardı bugün pampayi taktırdım yarın söküm yapacağım inşallah istediğimiz gibi olur yakıtımız düşer traktörüm seri olur Ekli dosyayı görüntüle 52687Ekli dosyayı görüntüle 52688
Tt 85 kad@r düşmez

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca
Hayırlı olsun yakıtınız normale dönmüş bazen düşünüyorumda eski traktörlere hiç pompa ayarı filan yaptırmadan ömür boyu kullananlar var yakıttan çekiştende memnunlar traktörlerin her yeri mekanik olduğu için mi ne bilemedim şimdikiler elektronik çok sık bakım mı istiyolar acaba kafamda deli sorular var

• Beğen
Tepkiler: Ramoo6868
Hayırlı olsun yakıtınız normale dönmüş bazen düşünüyorumda eski traktörlere hiç pompa ayarı filan yaptırmadan ömür boyu kullananlar var yakıttan çekiştende memnunlar traktörlerin her yeri mekanik olduğu için mi ne bilemedim şimdikiler elektronik çok sık bakım mı istiyolar acaba kafamda deli sorular var
Eski traktörler mekanik olduğu için ariza yapmıyor yakıt konusunda da eskilerde 3000 saat devri var yeni traktörler 2500 saat devri var buda yakıttan yana baya bir fark yaratıyor

• Beğen
Tepkiler: Çılgın filazof