Td75 yardım

şiyar kardeşim.. oyunbozanlik-bitmiş pazarliga girilmez.. lakin demesem içimde kalır.. madem mevzu acildi;

zetorun mümessili hemserin:)

ilk alanlara netdeyse yerli fiyatına %100 avrupa motor veriliyo

bugün konya servisiyle saatlerce oturduk.. 2014 model sifir ayari alman 130 bg jd verip 300 bin tl lere 150-zetor aldilar.. alan foruma üye..

74 luk 2. el zetor verdiğimiz çiftlikte nh-100 de var.. istersen bi görüş sor..

uzun lafın kisasi dün erzurum fuarindaydim..tüm samimiyetimle zetor major suan bedavadan biraz pahali:)

4 silindir 4200 cc olan başka 80 lik bildiğim yok! lastigine kadar avrupa.. dubleks-radyal-mitas..

atla gel misafirim ol veya en yakın zetoru gor-bin-dene yine istediğin motoru al:)

0544 651 68 94 bildiğim kadar yardımcı olurum..

suan zikrettigin rakamın cok altinda full major 80 alirsin.. önünde 80 lik bi motor giderse aynı paraya geri alirim:)

Allah gönlune göre versin.. şimdiden ne alirsan hayırlı olsun..

ama servis diyecen biliyom:)

ülkenin en küçük ili burası.. anlaştık oldu bitti servis işi 1-2 haftayı almaz..

mumessil 40 yıldır sektörde.. il-ilçe usta usta tanıyorlar nerdeyse..

mutlaka orda da vardır bulurlar.. sivas-sarkisla-kayseri yeni verilmiş mesela..

ben o paraları yerli motora veremem verene de karışmam ama hiç bari git Kubota al.. daha ne diyim.. 70 ligi çok rahat 85 ligi bile zorlayarak alirsin..

neyse uzattim.. nh çiler gelmeden kacalim:)

• Beğen
Tepkiler: historyman
yazmasam olmaz.. 100-110 bine kubota 8540 hatta 9540 var..

HİÇ bi açıdan baktığın motorla kiyaslanmaz.. etme eyleme:)

peşin takassiz neler var neler..:)

Valla yorumların için teşekkürler. Neredeyse zetor markasını foruma üye olmadan önce bilmiyordum :) Çiftçi kanallarrında ve netteki videolarda görüdüm .

Zetor hakkında merak etttiğim 70hp civarı traktörlerin fiyatı . Ayrıca major ve proxsima serisinin farkı ne dir ? Sanırım donanımsal olarak fark var.

Ayrıca 2. eli nasıl ? Erkunt şuan diğer markalara göre ucuz ama ikinci elide öyle.

Major serisine gelirsek yüklediğin videoda traktör iyi gözüküyor gözüme eksi olarak gelense 4x4 diferansiyel vs elektronik değil .teyp yokmuş sanırım Ve arka kollar eski stil.

Tekrar yorumun için teşşekkürler .

Son düzenleme:

Major 80 suan burda ilk alana geçen seneki fuar tanitim fiyatı olan 95 inde çok altında vereceğim.. pulluk sezonunu kaçırmak istemiyorum..

birkaç talip var.. en ciddisi tumosan verip ustunu tamamlamak istiyo.. ben de pesin yerlinin bile altında vermek istiyorum.. bakalım nasip..

özellik derken.. zetorda 3-4-6 silindir yok yok..

bilinenler standart şeyler..

mesela vites sayisinca farklı devirde hem sağa hem sola dönen kuyruk mili diyim değişik bişey olsun:)

hepsi bi yana 70 yıldır bi kalem motor uretiyo.. kendi motorunu-sanzimanini uretiyo..

---

Major dersek

teybi bugün servis getirdi
çıkışlara 2 daha eklenip 4 olcak
1 takım filtre gelecek
kompresör çıkışı tüp gelecek - takma sonradan değil motorun kendi kompresorlu.. yani zetorun motor bloğu orjinal havali- havasız için belirtmen gerekiyor..

yani havasizlik opsiyon:)

Kancali hidrolik kol opsiyon-liftomat opsiyon.. yani var.

NH çiler kizmazsa son bi not;

arkadaş t5.115 aldı.. ıstanbul fuarında zetorlari gordu tam demiyo ama az-çok pişman gibi..

son bi soru t5.115 in motor hacmi mi büyük yarı fiyatına olan major un mu:)

benden bu kadar.. kalın saglicakla:)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: şiyar
Bence Zetorun temiz ikinci eline bakın. Para kolay kazanılmıyor ha yoldan topluyorsanız o farklı :) :) güç ve donanım özelliklerine göre fiyat çok pahalı ha illa o fiyatlara birşey alacağım diyorsanız Umut abideki zetoru kaçırma derim. Bu makina çok farklı yağmur çamur dinlemiyor. Dün bildiğin balçığın içine girdim çıktım motorum altı sürte sürte oda hiç zorlanmadı bile eğer yakınında yörende bir Zetor varsa hemen dene..

• Beğen
Tepkiler: UÖZKAN.77
haydi gel vatandaş zetora gel.. 1 depo da mazot verdim gitti:)

Baki.. vaktiyle istanbulda pazarda limon sattim desem
inanirmisin..

şiyar kardeşim.. illa o para çıkacak benden dersen.. KEPCELI major vereyim:) uzat elini.. inat etme:)

siz dede hayvancılık çoktur.. hemide 1. sınıf kepce.. bendeki 90 liga kepcesine bi bak.. romorku 25 tl ye kadar doldur.. gaz-tuz masrafın çıksın..

yok kepce lazım değil dersen 2-3 ton mazot paran cebinde kalir..

daha ne diyim:)

bise değil.. ucuz diye Major dan suphelencen:) üstünde yerli 1 tek cıvata yok..

ilk alana.. bos vakitlerimde gidip çalışsam.. hodri meydan.. bayilikte SON nokta:)

şaka bi yana burda sattığım majora kendim binip tarlada surmezsem meraktan catlarim:)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Baki TÜRKOĞLU
Bi kaç güne bayiye gidicez td75d için . Sizce ideal fiyatı nedir. Nette 113 bin ama 103 bine kadar düşmüş bazı yerlerde 103 bin iyi mi . Ayrıca fiyatı pahalı gelırse başka traktörlere dönücez.

70hp civarı önerdeğiniz traktör modeli nedir

aksaray göktaşlar bayisinden 10.12.2015 newholland td75d 4wd bluemaster full olanını 99 model new holland 7066s 2wd vardı onu verdik üste 38bin peşin 15bin de 15.08.2016 da vereceğiz bizim hesabımıza göre 90bin tl ye geldi. şimdiki fiyatı 105bin diye biliyorum. td75den şuanda oldukça memnnum

Son düzenleme:

Millette iyiden iyiye bi hos oldu sanki diger markalar yillardir her tarafi vites dolu jd bile e serisine daha bir iki yil once 4 vites koydu genelde ilkler hep nh den cikiyor .
Adam zetoru gardasmi alacak kendine

• Beğen
Tepkiler: ademin