td80d işbaşında

Ynt: td80d işbaşında

dandik bi lastik markası bayie goodyaer takın dedim ama burdaki bayide dar lastikli vardı biz geniş istioduk kemalpaşada bu varmış ordakini getirdiler hemen alındığı gibi geldi motor lastik işide yattı =)

rocky link=topic=38694.msg332400#msg332400 date=1296334857' Alıntı:
dandik bi lastik markası bayie goodyaer takın dedim ama burdaki bayide dar lastikli vardı biz geniş istioduk kemalpaşada bu varmış ordakini getirdiler hemen alındığı gibi geldi motor lastik işide yattı =)
http://www.starmaxx.com.tr/page.php?ID=3 bayada büyük bi firma gibi kalitelidir bence :)

adı bile duyulmamış duyanlarda piyasanın en dandik lastiklerinden dio ama görcez bakalım tanınmış markalara benzemez tabi ama şuan için daha bi sorun yok zamanla görücez =)

Hayirli olsun, ben standart goodyear saniyodum. Keske baska lastik olaydi. Tasa falan geldimi yariliyo senmek tirnaklar. GÜzel secim yapmissin yinede. ALipda pisman olan olmadi daha. Yük cekmeyede bire bir......

rocky link=topic=38694.msg332393#msg332393 date=1296334542' Alıntı:
bursa karacabeydenim 64000 istemişlerdi pazarlıkla 60000 e aldık lastik ebatlarını hatırlayamıyorum yarın bakar yazarım ama markası starmax

rocky karacabeyde yılmaz biçercilik var.faik,faruk abi.bide faruk abinin oğlu var vahit.tanırmısın?

ewet motordan çok memnunuz 3 silindir olmasına rağmen o dolu romorkla köpek gibi çekio we motor daha 15 saatte ilk günkünden farkı war çekişte sanki gittikçe açılıyo ama biz hiç baygın kullanmadık kullanmıozda çalıştımı tam dewir. baygın yok.

tanımıyorum ama paylaşımlarını gördüm hatta laverdaları bizim buraları hep o biçer yani owayı ovada paleti takıolar paletli bi onlarda var sanırsam mısır biçiminde hep buralarda o makine

rocky link=topic=38694.msg332431#msg332431 date=1296336549' Alıntı:
tanımıyorum ama paylaşımlarını gördüm hatta laverdaları bizim buraları hep o biçer yani owayı ovada paleti takıolar paletli bi onlarda var sanırsam mısır biçiminde hep buralarda o makine

laverdanın resimlerini bende paylaşmıştım burada.

bu kar daha bişey değil asıl kar daha yağmadı bizim burda kuytu yerleri komple dolduruyo kimi yer kamyon boyu az ileri git asfalt meydanda. burda kar sakin yağmıyo hep tipi şeklinde. asıl kar yağsın yani yağarsa ozaman fotolarım paylaşırım. hatta bi iki tane eskilerden koyayım
dur bi

bikaç karede geçen seneki kardan eskiden çok yağardı artık öyle kışlar olmuyor bizim ewin önü koca bi kepçe boyu kar olurdu kepçe açarken kabiniyle aynı hizada kar olurdu