Td85 orta kol sıkıntısı

Merhabalar
Orjinal tepe kolunun deforme olmasında dolayı değişime gitme gereği duydum.Orjinal ebatının 5 cm üzerinde almama rağmen ilaç makinesini düzleyemiyorum 2-3 diş üstten 3-4 diş alttan kalıyor açtırmaya korkuyorum.65 cm piston tepe kolu bi sıkıntı çıkartmamasına rağmen bunun 70 cm olup ilaç makinesini tam düzlememesi kafamı karıştırdı.6 çıkış olmadığı için ilaç makinesinde kullanamıyorum.Nasıl bir yol izlemem gerekiyor hepinize teşekkür ederim. 27f22857-a0d7-4a64-94ea-a376903f0313.jpg
Son ayarında bu şekil kalıyor daha fazla açtıramıyorum

Merhabalar
Orjinal tepe kolunun deforme olmasında dolayı değişime gitme gereği duydum.Orjinal ebatının 5 cm üzerinde almama rağmen ilaç makinesini düzleyemiyorum 2-3 diş üstten 3-4 diş alttan kalıyor açtırmaya korkuyorum.65 cm piston tepe kolu bi sıkıntı çıkartmamasına rağmen bunun 70 cm olup ilaç makinesini tam düzlememesi kafamı karıştırdı.6 çıkış olmadığı için ilaç makinesinde kullanamıyorum.Nasıl bir yol izlemem gerekiyor hepinize teşekkür ederim.Ekli dosyayı görüntüle 67369
Son ayarında bu şekil kalıyor daha fazla açtıramıyorum
İlaçlama makinasının hidrolik yan kol bağlantı delikleri ve ortakol bağlantı deliği aynı hizada mı, şayet bizim makine gibi ortakol bağlantı deliği gerideyse bu sıkıntı oluyor. Bende uzun arakolu kullanıyorum ilaçlama zamanı

Traktörden taraf hangi delikte? Bizdede aynı makineden var L95’te orjinal 80-66 kolu var onunla sıkıntı olmuyor
Orta kolun pimi mi tam anlamadım ama bağlantı yapabileceğim tek delik var
İlaçlama makinasının hidrolik yan kol bağlantı delikleri ve ortakol bağlantı deliği aynı hizada mı, şayet bizim makine gibi ortakol bağlantı deliği gerideyse bu sıkıntı oluyor. Bende uzun arakolu kullanıyorum ilaçlama zamanı
Orta kolun deliği biraz geride kalıyor yan kollara göre