TD90D acil yardım...

Ynt: TD90D acil yardım...

bende de 2012 td 100 var o kol çocuk kilidi ve kol aşağıya inmeden traktör çalışmaz ha istersen iptal ettirebilirsin serviste o ayrı ama merak etme o ışık yanar öyle takma kafana inanmıyorsan kuyruk milindeki plastiği çıkar traktörü çalıştır geç arkasına bak :D:D

hellboy-07 link=topic=52571.msg541832#msg541832 date=1329594023' Alıntı:

kuyruk mili kolunu yukarda tutunca kuyrukmilinin ısığı yanıyor aşağıya indirince ısık yanmıyor bugün servis bana ısık yanarsa kuyruk mili dönmüyor anlamına geldiğini söyledi,birde o kolu öne doğru ççekmeyince traktör çalısmıyor emniyetmiş güya.yanına etiket yapıstırmıslar traktörü çalıstırmadan önce kolu öne çekin çalıstırdıktan sonra kolu geriye alın yazıyor.kolu hep assada kullansam bi sakıncası olurmu kullanlar lütfen yardım etsin :)
o ışık hep yanar orda sadece küçük bir devre var çıt sesini duyarsın ozaman çalışır istemiyorsan düz bağlata bilirsin servise

Benimkide td90 sizin anlattıklarınızı denedim ışık filan yanmıyor traktörde çalışıyor. NH kaliteyi çok düşürdü fabrikanın hatasını biz düzelttiriyoruz. Kalite kontrol yapılmış sinyal sağ verirsen sol yanıyor sol versen sağ yanıyor park lambaları hiç yanmıyor kuyruk mili ışığı yanmıyor akis keçesinden yağ atıyor. çok yakıyor vs vs haram olsun verilen para başka bir şey demeyeceğim. Allahtan benim emektar 47 senelik MASSEY FERGUSON SUPER 90 ı satmadım .NH bir ....oka yaramaz onu anladım ........Fabrikayada telefon açtım ama nafile...

2009 2010 ' dan sonra newholland alanlar sürekli bi problerden bahsediyo .. nh yerli üretimleri çok bozdu ithal satmak icin mi artık yoksa diğer yerli üreticiler erkunt tümosan kendini geli$tirdiği için mi bilemiyorum .. yada cok az insanda var erkunt tümosan onlarda laf söylemesinler diye problemlerini mi söylemiyolar nedir ne değildir bilemiyorum .. bende 2005 td85 var elektrik aksamında ciddi problemler var yaptırıyoruz gene bozuluyo .. motorun çekisine falan diyecek bi$eyim yok .. ama elektrik düzeni problemli benimkininde ..

masseysuper90 link=topic=52571.msg549547#msg549547 date=1330412438' Alıntı:
Benimkide td90 sizin anlattıklarınızı denedim ışık filan yanmıyor traktörde çalışıyor. NH kaliteyi çok düşürdü fabrikanın hatasını biz düzelttiriyoruz. Kalite kontrol yapılmış sinyal sağ verirsen sol yanıyor sol versen sağ yanıyor park lambaları hiç yanmıyor kuyruk mili ışığı yanmıyor akis keçesinden yağ atıyor. çok yakıyor vs vs haram olsun verilen para başka bir şey demeyeceğim. Allahtan benim emektar 47 senelik MASSEY FERGUSON SUPER 90 ı satmadım .NH bir ....oka yaramaz onu anladım ........Fabrikayada telefon açtım ama nafile...
bizim td 75 mazt bitmek üzere iken depo lambası yanmıyor