Trakklupte kaç Trakyalı arkadaş var?

erzurum pasinler... :)
ya valla heveslendim yazdım..
hakkınızı helal edin..
birbirinize yakın ve forumdaki samimi birleşmenizi kıskandım..
bende muhabbete katılayım dedim..
herkesi saygıyla selamlar..
iyi forumlar dilerim..
umarım herşey istediğiniz gibi olur..

Yusuf hocam iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederiz.saygılar selamlar.

• Beğen
Tepkiler: YUSUFTUYLUOGLU
Arkadaşlar selamlar, daha önceden 3 defa trakya buluşmasi yaptik. 2 defa Büyükkaristranda toplandik orda köfte salonunda beraberce köfte yedik ctesi leri zaten tenha oluyor rahat ettik muhabbet sohbet. Sonra yine Büyükkaristranda bir kahvete gectik , masalari bir yapip bol bol muhabbet ettik. Sonra Berk lerin köye gecip muhabbet sohbet ettik. Gecen sene Irtem gezisi yaptik format daha farkliydi. Bu senede Büyükkaristıran veya buralara yakin konumda Trakyanin merkezi olabilecek bir yerde toplaniriz yemek ve sonrasinda amac muhabbet sohbet olacaksa bir kahveye gecer muhabbete devam ederiz. Tabi herkesin fikri önemli sizlerde yazin ama bu formatta rahat ettik kimseye tük olmadik lokantada ve kahvede bize uygun ortamlar vardi maliyet ve ortam sıcaktı güzel kaynasma oldu. Isi cok uzatmadan önümüzdeki haftalar icinde yapabiliriz.

Trakya-harita-hava-durumu_840x640.jpg

Trakyanın tam ortası Lüleburgaz bence en ideal lüleburgaza her yerden otobüs minibüs vardır. Ayrıca ulaşımda kolaydır heryere yakın sayılır. Iskender abi sen ne dersin bu işe..

Ekli dosyayı görüntüle 16401

Trakyanın tam ortası Lüleburgaz bence en ideal lüleburgaza her yerden otobüs minibüs vardır. Ayrıca ulaşımda kolaydır heryere yakın sayılır. Iskender abi sen ne dersin bu işe..
Şehir merkezinde katılımcı sayısına göre 15 kişi civarında erkeğin oturabileceği muhabbet edebileceği , yemek yiyeceği , espri yapabileceği vb ortam sağlayabilecek mekan ihtiyacı var. Yani gittiğimizde diğer müşterilerin bundan rahatsız olmaması lazım. Bu arayışların sonunda b.karıştıran ı bulmuştuk. İhtiyaç ve beklentiler belli. Babaeski olur , Burgaz olur , Karıştıran olur buralar birbirine çok uzak değil. Benim fikrim macera aramayalım mekanlar hazır karıştıranda direk tarih belirleyip organize olalım. Ama yine bu güzergahta bildiğiniz aranızın iyi olduğu makul fiyatlı yerler varsa değerlendirelim beraberce.

Konuyu ilgiyle takip ediyorum. İnşallah güzel bir buluşma gerçekleştirirsiniz. Önceki senelerde Ufuk abi ve diğer Trakya'daki üyelerimiz buluşmalar yaptılar.

Buluşmalarda mesafelerin önemi kadar ortam da çok önemli. Eğer uygun ortam bulunmazsa güzel bir sohbet ortamı olmayabilir. Bu yüzden daha önce buluşulan yerlerin uygun olduğu tecrübe edildiyse, onları tercih etmek daha iyidir diye düşünüyorum.

Ayrıca diğer konuda da buluşma ile alakalı yorumlar var. Bence konuyu tek başlıkta devam ettirmek daha iyi olacaktır.

Son olarak yardımcı olacağımız bir konu varsa elimizden geleni de yapmaya hazırız.

Lüleburgaz Trakyanın orta yerinde benimde fikrim lüleburgaz veya bir karıştıran olabilir ayrıca yemek yenilecek yer ile önceden görüşülüp kı ortalama kişi sayısı verilip uygun bir fiyat alınabilir

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci33