Trakkulüp New Holland Fabrika gezisi (26.03.2014)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ynt: Trakkulüp New Holland Fabrika gezisi (26.03.2014)

<<B.Özyurt>> link=topic=71340.msg822846#msg822846 date=1389042368' Alıntı:
AOÇ ' de kokoreç!!! tam aklıma gelen şeydi :D efsane olur
Bir ayarlama yaparız vakit yaklaşsın ;)
alipasalierkan link=topic=71340.msg822847#msg822847 date=1389042444' Alıntı:
Bir buluşmada sen ayarla. Nüfusunu araya sokta Tümosan ' ada gidelim. Maximayı deneriz...:D
erkan bakarsın bu buluşma için de ozece ev sahibi gibi olur :D

kubilay07 link=topic=71340.msg823160#msg823160 date=1389118500' Alıntı:
organizasyon çok güzel olacak gibi .:) benide yazıverin anadolu kısmına ufuk abeyy garanti ordayım :)

abilerim Allah ' tan bişey olmazsa bende anadoludan Eskişehirden katılabilirim... Erkunttaki geziyede aynı şekilde katılmayı düşünüyorum oraya önceden de gittim maden burda birlik beraberlik var bizde varız. gelemeyeceğim bir durum olursa inş. olmaz gelemiyeceğimi de önceden bildiririm saygılarımla. :) alk-*s alk-*s

Organizasyon için teşekkürler abi,form içinde aktiviteler artmaya başladı bende gelirim büyük ihtimalle anadolunun bağrından benide ekleyin listeye.

bartu link=topic=71340.msg823153#msg823153 date=1389118161' Alıntı:
Bu organizasyon bizim Konya fuarı gezisinin hemen ardından gerçekleşecek, katılabilmem biraz düşündürücü olacak...
Hiç düşünme kardeşim, maksat gönüller bir olsun, dostlar ile zaman geçsin :)

:) güzel uygulamalar görüyorum ama sanırımm nhden seçilen bi tarih o yuzden ben gelemem gibi gözüküyor hafta içi işwar bide daha süre bayahı war son haftalar yer olursa bakarız artık

Emin Ünal link=topic=71340.msg838234#msg838234 date=1391182191' Alıntı:
Akdeniz bölgesi yok mu ? anlş-*s karış-*-s
Bu gezi için 30 kişilik kontejanımız var , talep çok olursa farklı bir gün içinde rezervasyon yaptırırız.
Yeterki insanlar istekli olsun.

Değerli arkadaşlar,
Bu gezi organizasyonumuz 26 Mart tarihinde inşallah gerçekleşecek , fabrikadan son kes teyidini rica ettim. Kontak kurduğumuz kimse seyyahatte olduğu için perşembe günü bize geri dönüş yapacak. Çok büyük bir süpriz olmadığı takdirde bizden yana bir sıkıntı yok dedi telefonda.
Bu konu açılalı epeyce uzun zaman oldu , bizde yavaş yavaş kendi içimizde organize olalım katılımcı listemizi güncelleyelim.
Toplam 30 kişilik bir kontejanımız var , ilke etapta 10 kişi Trakya tarafındaki üyelerimizden , 20 kişi Anadolu tarafındaki üyelerimizden olmasını planlamıştık. KAtılım durumuna göre bu rakamlarda ufak tefekte olsa değişiklikler yapabiliriz. 30 kişinin çok üzerinde bir rakam gelirse farklı gezi organizasyonu daha yapılabilir , yeterki sizlerden istek ve talep gelsin.
Gezi ile ilgili ulaşım , konaklama tüm üyelerimizin kendisine ait.
Sabah belli bir saatte bize iletecekleri adreste buluşacağız , bize sağlanan organizasyon ile farbikayı gezeceğiz , öğleden sonra 14:00 gibi maximum gezinin biteceği konuşuldu , gezi sonrası kendi aramızda bir yerlere gidip oturup sohbet edebiliriz. Üyelerimizin aralarında tanışma , kaynaşma ve sohbet etme imkanı olur.
Gelmek isteyen üyelerimizin durumlarını gözden geçirip tekrar mesaj yazmalarını rica ediyorum.

Ben eskişehirden talibim yazın benide. Ben o gün sabah hızlı trenle Ankaraya gelirim nerde buluşacaksak oraya geçeriz. şu da var erkunt gezisini bu geziye bağlama işi vardı oradan daha ses yok gibi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...