traktör arkası yazılar :D

Ynt: traktör arkası yazılar :D

Bizim bölge yazlık. Malum turistimiz bol. Her türden insan da mevcut içerilerinde.

Kafe ' de oturuyoruz. Spor bir araba kafenin karşısına yanaştı. Birden gözüm, arka camdaki 'baby in car' (arabada bebek var) yazılı sticker ' a ilişti.

Klasik 'arabada bebek var' etiketlerinden farklıydı. Biraz daha dikkat ettim. Yazıda biberon yada bebek resminin olduğu yerde oldukça seksi bir bayan silüeti vardı.

Tam genç işi bi zibidilik diye düşünürken, arabayı süren bayan araçtan indi ve önümüzden salınarak geçti. Öyle bir güzellik olmaz.

O zaman anladım. Hakikaten arabada 'bebek' varmış :)

'Deutz'a kafiye bulmak zordan öte imkansız Yusuf Abi. 'utz' ile biten Türkçe kelime yok :D

Deutz ' un öne alırsan olur ama.

'Deutz dağı düz eyler,
Yürek yarsız ne eyler'

gibi..

ELPRESACANARİO link=topic=21725.msg908361#msg908361 date=1406760336' Alıntı:
Deniz tuzsuz olur mu?
Deuzt olmaz olur mu?
Ben foruma danıştım
Forum sensiz olur mu?

Misket havasını azcık değiştirdim, uyarlanabilir :D.

Bu traktörün arka cama yazdırılır da, bir daha o camdan arka taraftaki hangi ekipman görülebilir, tartışılır :D (4 satır)

Daha kötüsü de var..

Yusuf Abi ' nin forumu bilmeyen eşi dostu, 'Forum' kelimesini bir 'bayan ismi' olarak yorumladıklarını düşündüm de...

Özellikle son mısra çok sağlam bir dedikodu malzemesi doğurabilir..

Biz 97 senesinde ilk siyah panjur fiatlar çıktığında 60-56 almıştık köyde ilkti daha babam alnına yazdırmıştı 'EMSALSİZ BAŞ PEHLİVAN DİYE' ondan sonra onu verip 2001 de 260 gold ilk çıktığında da onu almıştık oda köyde ilkti onunda arka çamurluklara ben yazdırmıştım 'KAPILMA RÜZGARIMA ÇEŞİDİM OLURSUN' DİYE

sebazios link=topic=21725.msg908367#msg908367 date=1406766789' Alıntı:
Bu traktörün arka cama yazdırılır da, bir daha o camdan arka taraftaki hangi ekipman görülebilir, tartışılır :D (4 satır)

Daha kötüsü de var..

Yusuf Abi ' nin forumu bilmeyen eşi dostu, 'Forum' kelimesini bir 'bayan ismi' olarak yorumladıklarını düşündüm de...

Özellikle son mısra çok sağlam bir dedikodu malzemesi doğurabilir..

Haklısın abi. Aslında ben Yusuf Abi ' nin keşkül demesinden yola çıkarak 3 dörtlükten oluşan bir şiir yazmıştım fakat bunu traktörün neresine yazacak diye silmiştim uyy-*s ;D.