Traktör Değiştirme Hk

2635 i alacagina kendinikini tepe tepe kullan ondan cok iyidir. Jd ye gelirsek 5083 iyi gibi enistem yeni aldi fakat arka kollarin kaldirma kapasitesi zayif agir ekipmanda zorlaniyor 925 kg lik donerli pullukta baya zorlaniyordu denendi .. 4709 da benimde hosuma gidiyor ama orjinal kabinlisi ..
Fakat gecenlerde burda bi arkadas mf 47 serisi alacak arkadaslar almadan bi guzel incelesin derim demisti gozle gorulmeyen yerlerde madein china yaziyor hep dedi bilmiyorum ..
Ben td90 oneririm

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Mavzer99
4709 un kafa karistirici yani 3 ailindir olmasi jd veya mf dusunuyoruz.

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Şu anda kullandığınız 277 gold da 3 silindir diye biliyorum. Orjinal kabinli ve shutle olan 4709 öneririm ben. 3 silindir cammon rail motor var onda yani ben olsam onu seçerdim. Kullanma şansım olmadı ama dışarıdan görünen o daha makul gibi.

Şu anda kullandığınız 277 gold da 3 silindir diye biliyorum. Orjinal kabinli ve shutle olan 4709 öneririm ben. 3 silindir cammon rail motor var onda yani ben olsam onu seçerdim. Kullanma şansım olmadı ama dışarıdan görünen o daha makul gibi.
Jd yi dusenme sebebimiz 4 silindir olmasi 3 silindir motorlarda bayilma oldugu icin korkuyoruz ama 4709 a bayi 5li 13 numara pullukla hic bi sorun yasamazsin diyerek iddiali konusuyor

imkanın varsa mf nin 56 serisi, jd nin m veya r serisi, deutz fahr ın da arkadaşın dediği gibi 410. elindeki traktör de bence çok çok iyi. ama sınıf atlamak ve sorun yaşamak istemiyorsan bunlar. ha bide case jx90 veya jx110 tabi güç yeterse puma.

Herkea bu traktörü söylüyor ancak servis ve ikinci el piyasasi nasil birde sifirlarinin fiyati hakkinda bilginiz varmi

Agroplus 410 daha mantikli agrofarmdan hem az yakacaktir hem daha pratiktir.45+45vites secenegi elektronik hidrolik sistem daha compact bi traktor