Traktöründe Kaçak Mazot veya 20 Numara Yağ Kullanan Var Mı?

Ynt: Traktöründe Kaçak Mazot veya 20 Numara Yağ Kullanan Var Mı?

Yorumların okudum.Herkesin kendi görüşüdür saygı duyarım sonuna kadar.
Hayat rutinden ibaret değildir.Aramadıkça araştırmadıkça denemedikçe ileri gitmen, önde olman imkansızdır.Hatta geriye bile düşersin.
Şimdi ben bio-dizeli anlatmaya çalışsam kim beni dinleyipte anlamaya çalışacak.Baştan ön yargıyı koymuşuz.Gördüğümüzden çok duyduğumuza inanır olmuşuz.Sonumuz hayır olur inşallah...

Bizim bi tanıdık var sanayide değişik maddeleri karıştırarak yakıt yapmaya uğraşıyolarmış :D
Bi ara sordumda naptınız diye, mazotu çözdükte benzinin üzerinde çalışıyoz dediydi ;D
yakında kömüre kadar düşecez

omaraga42 link=topic=60950.msg672958#msg672958 date=1356547808' Alıntı:
Yorumların okudum.Herkesin kendi görüşüdür saygı duyarım sonuna kadar.
Hayat rutinden ibaret değildir.Aramadıkça araştırmadıkça denemedikçe ileri gitmen, önde olman imkansızdır.Hatta geriye bile düşersin.
Şimdi ben bio-dizeli anlatmaya çalışsam kim beni dinleyipte anlamaya çalışacak.Baştan ön yargıyı koymuşuz.Gördüğümüzden çok duyduğumuza inanır olmuşuz.Sonumuz hayır olur inşallah...

Bio-dizel hakkında epeyce bilgi sahibiyim. Hatta tarihte Hitler ' in savaş gemilerini bio-dizel ile yüzdürdüğünü, bio-dizel rafinerilerinin, müttefik kuvvetlerce vurulma gerekçelerini vs. anlatabilirim. Neyse bu konu uzar gider...

Kısaca bizim ülkemiz yağlı bitkiler üretimi için çok müsait. İstenirse bio yakıt tesisleri kurulup yurt dışına bile ihraç edilebilir.