Trakya 2020 2021 sezonunda hangi cins buğday tohumu ekmeyi planlıyorsunuz.

Lg Avenue 25 ekim tarihinde ekim yapıldı. Tabanda 20.20 gübre dekara 20 kg olarak. Ekim öncesi 2 kg dekara humik asit uygulaması var .

Resimler ve ekler

• 47BEAF46-E63E-41EC-BEA4-C6D80B8315C5.jpeg
    47BEAF46-E63E-41EC-BEA4-C6D80B8315C5.jpeg
    517.1 KB · Görüntüleme: 86
Falado geçen yıl 47 dekar yer ektim, 31 ton mal çıkardık. Hamza da ona yakın ama kilosu biraz daha altında kaldı nisan ayındaki dondan çok etkilendi hamzada sonradan topladı. Diğer tüm çeşitlerin çoğuna don vurdu, ama en iyi sonucu bu çeşitten aldık, borsa verileride 78 hektolitre, 14 protein olarak ölçtük, diğer çeşitlere göre bizi memnun etti önümüzdeki senede baya bir bölgede ekeceğiz. Kurak seneye dayanıklı bir çeşit ve hastalıklarada dayanıklı gözlemlediğimiz bu.
Merhaba falado ekimine devam mı ekili varsa anlık durumu nedir

Falado geçen yıl 47 dekar yer ektim, 31 ton mal çıkardık. Hamza da ona yakın ama kilosu biraz daha altında kaldı nisan ayındaki dondan çok etkilendi hamzada sonradan topladı. Diğer tüm çeşitlerin çoğuna don vurdu, ama en iyi sonucu bu çeşitten aldık, borsa verileride 78 hektolitre, 14 protein olarak ölçtük, diğer çeşitlere göre bizi memnun etti önümüzdeki senede baya bir bölgede ekeceğiz. Kurak seneye dayanıklı bir çeşit ve hastalıklarada dayanıklı gözlemlediğimiz bu.
Merhaba falado ekimine devam mı anlık ekili varsa ise durumu nedir

Merhaba falado ekimine devam mı anlık ekili varsa ise durumu nedir
Falado olmazmı çok var ondan nazar değmesin maşallahı var, soğuktan hastalıktan don kırağı hiç etkilenme yok yola devam ediyor. Beslemeye devam ediyoruz. Bugün çektim fotoğrafı.

Resimler ve ekler

• B318158C-BE08-405A-B6F4-B5BB84B81ADF.jpeg
    B318158C-BE08-405A-B6F4-B5BB84B81ADF.jpeg
    586.7 KB · Görüntüleme: 143
  • C9EE812F-B845-44E9-9E41-8F11F9AD6CBE.jpeg
    C9EE812F-B845-44E9-9E41-8F11F9AD6CBE.jpeg
    518.9 KB · Görüntüleme: 142
Falado olmazmı çok var ondan nazar değmesin maşallahı var, soğuktan hastalıktan don kırağı hiç etkilenme yok yola devam ediyor. Beslemeye devam ediyoruz. Bugün çektim fotoğrafı.
Maşallah Allah bereketini versin ekim programını nasıl yapıyorsunuz hangi aylarda veya bitkinin durumuna göre sırasıyla uygulamanız nelerdir dekar başına kac kg verim alıyorsunuz

Evet arkadaşlar şu sezon öncesi konuştuğumuz delabrad2. Lg59.teb. ve hamza larıda görelim durumlar vaziyetler neler artık martta buğday dolaşan evde karıyı boşar dönemini geçtik mallar kendini belli etmeye başladı neler yeni sezona tavsiyeleri değerlendirelim yavaştan gidişatlar aşamalarda neler yaşandı

• Beğen
Tepkiler: karga ve 1011011
Hamza maden ve falado soğuk ve hastalığa dayanıklılık olarak nasıl siralarsiniz