Tratörde hangi müzikleri dinliyorsunuz ve tavsiyeleriniz ?

Ynt: Tratörde hangi müzikleri dinliyorsunuz ve tavsiyeleriniz ?

massey ferguson 277 gold link=topic=65520.msg742630#msg742630 date=1368383972' Alıntı:
1.yi oyun havası yer alır 2. bass hunter dj summer karışık disco müzikleri ama şu 3-4 aydır hoparlor gitti müzik yok
kötü olmuş hoporlor
bende hoporlorun içinde ses verecek yer yerinden çıkmış çok ses verdiğim zaman titreme yapıp ses kalıtesını düşürüyordu bi yumruk koydum üstünde ki şeyi eğriltim o eğrilince eskisi gibi titreme yapmıyo şimdi :)

hacimmet link=topic=65520.msg742656#msg742656 date=1368385692' Alıntı:
Kesinlikle TRT FM 98.6 fırsat buldukçada telefonla yada face den canlı programlarınada katılmaya çalışıyorum.
tarımsal ruhsatlı kuyularda trt payı ödüyoruz bende elektirik müdürüne kızmışdım tarlada trt yemi bakıyoruz diye şarkı söylüyolar egleniyorlar balo yapıyolar parası tarladan cıkıyor demişdim müdürde bana ac radyoyu dinle demişdi :)

SEYİT link=topic=65520.msg742674#msg742674 date=1368387563' Alıntı:
tarımsal ruhsatlı kuyularda trt payı ödüyoruz bende elektirik müdürüne kızmışdım tarlada trt yemi bakıyoruz diye şarkı söylüyolar egleniyorlar balo yapıyolar parası tarladan cıkıyor demişdim müdürde bana ac radyoyu dinle demişdi :)
:D
fatih381985 link=topic=65520.msg742678#msg742678 date=1368387861' Alıntı:
seymen radyo vazgeçilmezim
radyocuyum dıyosun :D
aksaklı link=topic=65520.msg742684#msg742684 date=1368388331' Alıntı:
metin ışık
neşet ertaş
hüseyin kagıt
oguz yılmaz
taner olgun
pop...
tt6054c link=topic=65520.msg742789#msg742789 date=1368394250' Alıntı:
yerli
ramazan çelik
hüseyin kağıt
Yalın
Yabancı
Inna
güzel seçimler :)

Arkadaşlar 100 lira gibi bi rakama yapılabileceğini söylediniz ben daha fazla umuyordum güzelmiş ama nasıl olacak araba teybi bile 160 lardan başlarken ? ayrıca usb girişi şart sesi güzel vermesi lazım kabin içi ses alıyor 100 sadece teyibe mi verdiniz hoparlör ile birlikte yazmışınız benım kafam karıştı. Aslında kabın ustune bastığımızda bide ekipmanları koydumuz kucuk kulublere girip çıkmaktan bayağı bi yamuldu.

sany0233.jpg

Resimde görülüyor kabin yamukluğu artı alt kısımlarda kırıklar var ön cam pistonları felan değişecek arka cam yok yan cam kilitleri bozuk yani anlıyacağınız kabin eskidi ancak ben kabinimizi çok seviyorum renkli olduğu için eskiden jantlarda beyaz imis sadece ağırlıklar kırmızı cok uyumluymus o zaman. Neyse benım demek istediğim kabini tamir ettiren varmı zaten ek yerlerı felan gozden geçirilmesi lazım. Varmı böyle kabini onaran ayrıca onarırken güzel bir teyip ve hoparlör taktırmak istiyorum. Kabin onarımı çok masraflı oluyormu yanı yenı kabın alacak kadar vede ses sistemini kendi başına halledebiliyormuyuz ? Bilgilendirirseniz sevinirim konu traktörde müzik olunca direk buradan sorayım dedım :)

ÇeLişki_37 link=topic=65520.msg743274#msg743274 date=1368475043' Alıntı:
Arkadaşlar 100 lira gibi bi rakama yapılabileceğini söylediniz ben daha fazla umuyordum güzelmiş ama nasıl olacak araba teybi bile 160 lardan başlarken ? ayrıca usb girişi şart sesi güzel vermesi lazım kabin içi ses alıyor 100 sadece teyibe mi verdiniz hoparlör ile birlikte yazmışınız benım kafam karıştı. Aslında kabın ustune bastığımızda bide ekipmanları koydumuz kucuk kulublere girip çıkmaktan bayağı bi yamuldu.

sany0233.jpg

Resimde görülüyor kabin yamukluğu artı alt kısımlarda kırıklar var ön cam pistonları felan değişecek arka cam yok yan cam kilitleri bozuk yani anlıyacağınız kabin eskidi ancak ben kabinimizi çok seviyorum renkli olduğu için eskiden jantlarda beyaz imis sadece ağırlıklar kırmızı cok uyumluymus o zaman. Neyse benım demek istediğim kabini tamir ettiren varmı zaten ek yerlerı felan gozden geçirilmesi lazım. Varmı böyle kabini onaran ayrıca onarırken güzel bir teyip ve hoparlör taktırmak istiyorum. Kabin onarımı çok masraflı oluyormu yanı yenı kabın alacak kadar vede ses sistemini kendi başına halledebiliyormuyuz ? Bilgilendirirseniz sevinirim konu traktörde müzik olunca direk buradan sorayım dedım :)
yok kardes naptın pioneerin adam akıllı höpörleri 70 80 den baslıyo bende vardı 6 tane teybi 80 liraya aldım bana kablosuyla cart curtuyla 100 ü buldu. ama motorun sesini duyamıyorum artık pioneer farkı mı baska biseymi bilemem 4 tane hopörler çıkısı var teybin usb sd :) elektrikçilerde bulabilirsin bi arastır derim. :)

ertuğrul pelit link=topic=65520.msg743276#msg743276 date=1368475411' Alıntı:
yok kardes naptın pioneerin adam akıllı höpörleri 70 80 den baslıyo bende vardı 6 tane teybi 80 liraya aldım bana kablosuyla cart curtuyla 100 ü buldu. ama motorun sesini duyamıyorum artık pioneer farkı mı baska biseymi bilemem 4 tane hopörler çıkısı var teybin usb sd :) elektrikçilerde bulabilirsin bi arastır derim. :)

Tamam çok teşekkür ederim bilgi için. Yani hoparlör falan 150 ye çıksa bile çok iyi. Bakalım yaza ayarlayayım o zaman birtane :)

ÇeLişki_37 link=topic=65520.msg743274#msg743274 date=1368475043' Alıntı:

sany0233.jpg

Kabin tamiri konusunda bilgim yok, bi zamanlar s8 ' i devirdiğimizde kabin yamulmuştu dorseciye düzelttirmiştik o gün bu gün kabinin her tarafı oynuyo :D Müzik dinleme konusuna geldiğimiz zaman sana tavsiyem 1 adet kulak içi kulaklık kaliteli max 10 lira, 1 adet mp3 player tercihine göre fiyatı değişir alıyorsun ikisini mp3 cebine kulaklık kulağına müziğe devam :) zaten bizim kabinlerde sağlıklı olmuyor müzik dinlemek, dinlemeye kalktığın taktirde kabinde sen müziği duymak için teybin sesini açtığında yanından geçtiklerinde duyuyor müziği hele ki çift gibi ağır işlerdeyse :D