TT55 ÇEKMİYOR.NEDEN OLABİLİR?

Usta yorumlarinin hemen hepsinine bakmaya calistim bende 2013 tt55b var 4x2 bizim topraklar kepir toprak agir biraz ben 4 lu 8 unlu pulluk takiyorum takviye 4le rahat cekiyor devir olayi cok onemli 1500 ile 1700 devir araliginda be pati ceker nede yakar tt55ler patlatma 5 li takiyorum yerine gore 7 lide takiyorum gucune gore ekipman kullanman lazim ben td75d ile elma kokunu soktugum yeri 55 likle capa yaptim sonra tt55 ile 3 lu 12 pulluk taktim rahat cekti ama yag filitresini ve rot demirini yamulttuk alti alca oldugundan tt55 oyle yabana atilacak traktor degil cogu traktorden iyi eksigi vekusurlu taraflari var ama simdi mf kullanicisi nh kullaninca degisik gelebilir ben 2007den beri nh tt55 kullaniyorum babamla beraber babam eski enter 654s 3000 lik ford kullanmis birisi onlara gore kiyaslama yapiyor traktoru ve cok eskigi var diyor hesabini sen yap.

Arkadaşlar bu videodaki traktör 2015 model.bu nadası yaparken tahminime göre 100 satteydi.bende nadasa başlamadan kilide baktım ve ustayı aradım kilit açık gelir dedi bende devam ettim.gerçektende açık geliyor.video yı paylaşma amacım tt55 çekmiyo diyenler için.At binicisine göre koşar.teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: kerem.donmez
Arkadaşlar bu videodaki traktör 2015 model.bu nadası yaparken tahminime göre 100 satteydi.bende nadasa başlamadan kilide baktım ve ustayı aradım kilit açık gelir dedi bende devam ettim.gerçektende açık geliyor.video yı paylaşma amacım tt55 çekmiyo diyenler için.At binicisine göre koşar.teşekkürler
Tt55 ler yabana atılacak traktor degil ben bazi yanlarinan sikayetciyim ama cekis konusunda gayet guzel motor 3 lu 12 taktim gene dinlemedi.