tümolar ekimde ve balyada

Ynt: tümolar ekimde ve balyada

tümosanlar güzel traktör...türk çiftçisinin işini rahatlıkla görür...eski kabortalı tümosanlar daha sağlam gibi geldi bana yeni kabortalı tümoları görümüş olarak pek beğenmedim performansı nasıldır onu bilmem fentde bende varım diyor...emeğine sağlık epeyde güzel resimler çekmişsin ve bunlarıda bizimle paylaşmışsın bizede +rep vermek kalmış...

uzunyayla link=topic=21597.msg182774#msg182774 date=1243670133' Alıntı:
tümosanlar güzel traktör...türk çiftçisinin işini rahatlıkla görür...eski kabortalı tümosanlar daha sağlam gibi geldi bana yeni kabortalı tümoları görümüş olarak pek beğenmedim performansı nasıldır onu bilmem fentde bende varım diyor...emeğine sağlık epeyde güzel resimler çekmişsin ve bunlarıda bizimle paylaşmışsın bizede +rep vermek kalmış...
abim yorum için teşekür ederim ama burda bekledigimi bulamadım hiç ekledigim resimlere bekledigim yorular gelmedi ama burda amaç yorum yapmak degil resim paylaşmak ama insan sonuçta bişey bekliyor beklenti olmayınca karşılık olmayınca insanın evesi kursagında kalıyo evesi ama olsun yorum yapana çok teşekürederim saygılar

uzunyayla link=topic=21597.msg182774#msg182774 date=1243670133' Alıntı:
agacım mısır değil ayçiçek :)