TÜMOSAN--JOHN DEERE ÇEKİŞMESİ

Ynt: TÜMOSAN--JOHN DEERE ÇEKİŞMESİ

UÖZKAN.77 link=topic=68068.msg784013#msg784013 date=1381421372' Alıntı:
Açıkca JD ' yi öncelikle rengi için severim... lakin bu meksika, hint, amerika..vs. montaj-parça olayına sıcak bak(a)mıyorum. Bu söylediğim sadece JD için değil tüm bu çeşit yayılmacı-çok üretelim çok satalım mantığındaki firmaları kapsar...

Ayrıca motordan memnun olmana da memnun oldum :)
saolasın abi düşüncen için teşekkür ederim.:)

kabin olması sonucu etkiler.tekerlerde sanki daha dar gibi.jhonderelerde benim de farkettiğim bişey ön aağırlıklar yetersiz geliyor.hani 4 deyilde 6 olsa daha güzel olacak.bunu bu çekişmeye bağlı olarak söylemiyorum.arkası biraz fazla çökük ve dolayısı ilede önlerden iyi asılmıyor.burdaki çekişmeden anladığım şuki kesinlikle tümosan daha güçlü deyil.sadece ağırlık eşitsizliğinden dolayı çekiliyor...

baba540 link=topic=68068.msg785127#msg785127 date=1381647436' Alıntı:
kabin olması sonucu etkiler.tekerlerde sanki daha dar gibi.jhonderelerde benim de farkettiğim bişey ön aağırlıklar yetersiz geliyor.hani 4 deyilde 6 olsa daha güzel olacak.bunu bu çekişmeye bağlı olarak söylemiyorum.arkası biraz fazla çökük ve dolayısı ilede önlerden iyi asılmıyor.burdaki çekişmeden anladığım şuki kesinlikle tümosan daha güçlü deyil.sadece ağırlık eşitsizliğinden dolayı çekiliyor...
aynı kaanattydim abi teker ince olduğı için yere iyi basmıyor.birde6 ağırlık olsa daha eşit olur artı yumo balon lastik ve kabinli doğru tesbit.