tümosanın bir newhollandı yolda ezmesi

Ynt: tümosanın bir newhollandı yolda ezmesi

Bu tarz konular anlamsız, tartışma çıkarmaya yönelik açılıyor.Konuyu açan da eski üye,ceza aldı tekrar üye olmuş.Gereken cezayı aldı,lütfen sizler de daha sakin olun

Emin Ünal link=topic=72234.msg837111#msg837111 date=1391018556' Alıntı:
Kardeşim emin ol , Valtra Tümosandan çok çok çok ciğerli bir traktör :) Ha istemem mi Tümosanın daha çekişli , konforlu olmasını.Tabi ki isterim.Hatta bizzat gider alırım.Türk ekonomisine dayalı bir traktör olduğu için fiyatları düşük.Eğer kalite, çekiş , konfor tümosanda olsaydı gerçekten şuanda NH ' lerin yerine tümosan olurdu kapımda
Valla kardeşim dediğim gibi kullanmadığım için bişey diyemiyorum ama kullanıcısından duyduklarım bunlar. Ama eğer dediğin gibi ciğerli bi traktör olsa sahibide tümosana dönmezdi ;)

ben eski üye değilim yeni bir üyeyim olsamda söylerim çağrı kardeşim; madem burada çifçiligin eksikleri gedikleri görüş alışverişi dahilinde, kardeşlerim birbirlerine yardımcı oluyor hele traktör üzerine ve ismine açılmış bir site benim bunu sormam normal dediğim gibi yeni üyeyim benim ençok dikkatimi çeken unsurlardan birisi idi gerçek hayatta tümonun o farkı ayrıca 87 denn beri türk fıat üzerinde iş yapıyoruz aklım erdi erelide o direksiyon üzerindeyim zaman geldi newholland oldu onuda aldık ben malımı kötülemek niyetinde değilim newholland kullanıcıları buna alınmasınlar sadece bi bilgisi olan varmı diye bu konuyu açtım traktörün cerleri diferansiyeli korur sizin deyiinizle arkayı nh fıat ondan arka dağıtmaz darbe emici misali aynı andada motorun tam günücünü tekerlere giderken birazını emer bundan bayılıyor aktarım organı çogalınca sizden farklı görüşlermi gelir diye baktım ama başka yönlere kaymaya başladı konu HİÇBİŞEY İÇİN OLMASADA O MASMAVİ GÖRÜNÜŞÜNE KİBAR BURNUNA HELE ÇALIŞIRKEN YAGMUR YAGINCAKİ RENK TONUNA YANINA ÇEKİNCE BÜYÜGÜ DAHİ OLSA ÇOGU MARKAYI SÖNÜK BIRAKIŞI İÇİN YENE NEWHOLLAND ALIRDIM MEMNUNUM ŞÜKÜR elimizdekilerin kıymetini bilelim biz daha yukarıları gözlerken allah herkese bol bol versin ama bitanede ben alsam diye çabalayan arkadaşlarımız var allah herkesin emegini yağlı etsin

@ gorus ben compact nickli üyeye demiştim lafım size değil.Akşam arkaya arkaya bu tarz konular açıldı,bir karışıklık olmuş konuyu o açtı sanmışım kusura bakmayın.

2014 te ikiye bölünme sanzuman dagitma diye bisey kalmadi 2013ler berbatmisti. Gelelim yakita obur markalar belki benden az yakar bilemem ama new holland td65d fen 6065 az yakiyo anahtar birakmacasina iddalasabiliriz

Sacma sapan işler bastan sona okudum tumosanin hala daha fiat parcalari ile uretilip satildigini bilmeyen arkadaslar var. Son olarakda son ileti paylasan arkadaşım. Yakit olarak istedigin tumosanla gel kapim açık bende 60 66 var istedigin işe kosarim tumosandan az yakmassa anahtarini veririm eline neye gore kiyaslama yapiyorsunuz anlamiyorum eskileri hortlattik yazamadan edemedim.

Onuda idda ediyorum kardesim bende bundan önce 60 56 98 vardi onu verdim 99 6066 aldim 54c den 5556 dan da az yakiyor sebebi ni kullanan bilir 66 farki. Ben ilk aldigimda deneme amacli yuke kostum minimum 5 maksumum 8,5 ton taş attim depoyu fulledim icinde mozot oldugu icin depo kac litre aldi onu hesaplayamadim fakat 8 sefer gittim geldim 11km gidis 11km gelis ne kadar daha mozot almistir aksam depo sence? Rampasida var duzude cogu zaman tam gaz gittim 3000 deviri geciyor tam gazda ibresi.

Demekki 6066 dedikleri kadar varmis bende lira olarak olctum kilo metrede 1 milyon yakiyo ama seninki çok yukluymus bende 4 ton yük vardi 120 km gittim geldim 40 litre yakmis