ucuz mazot

Ynt: ucuz mazot

Magna Carta link=topic=65431.msg743762#msg743762 date=1368560485' Alıntı:
Aynen biraz araştırmak bazı şeyleri denemek lazım.Çok ciddi maliyet avantajı getirecek nihayetince.Mazotu 4 liraya mı almak iyi yoksa 1.5 liraya mı almak iyi.Cevap basit :)
1993 j9 da 2-3 sene direk 20 50 kullandık araba pert pert olma nedeni şu yağ donuyordu biz 24 v akü ile illa çalıştırcaz diye uğraşıyoduk zaten çalışmayan araba iyice gitti en son ya voolantı yada marş otomatiğini parçaladı marşa basınca dişli sesleri geliyordu :D
1996 j9 da uzun yola çıkacak olursak 10 numara kullanıyoz gayet iyi durumda hala
2005 j9 da yer yer 10 numara kullandık sabahları sesi kalın çıkıyordu ilk 5 dk sonra normale dönüyordu

10 numara + birazda mazot katınca pek zararı olmaz diye düşünüyorum heleki yaz aylarında bişeycik olmaz ama soğukta kalırsa ilk çalışmada hemen yüklenmeyin sakın

Magna Carta link=topic=65431.msg743777#msg743777 date=1368562303' Alıntı:
Ben sadece açılan konuya yorum yaptım.Sizin verdiğiniz linkte aynı hesap.Ha oraya yorum yapmışım ha buraya ne farkeder ki !

Yanlış anlaşılma olmasın.İstediğiniz yere istediğiniz kadar yorum yapabilirsiniz.Benim tek düşüncem 2 yıl önce bu konuları zaten tartışmıştık.Yapıcı bir çözüm önerisi veya buluşu olmadıktan sonra sayfalar dolusu yorum yapsak onlarca konu açsak ne fayda sağlayacak anlş-*s
Ayrıca şahsınıza yönelik herhangi bir yorum yapmadım. Niye üzerinize alındınız açıkçası anlayamadım.

omaraga42 link=topic=65431.msg743778#msg743778 date=1368562837' Alıntı:
Yanlış anlaşılma olmasın.İstediğiniz yere istediğiniz kadar yorum yapabilirsiniz.Benim tek düşüncem 2 yıl önce bu konuları zaten tartışmıştık.Yapıcı bir çözüm önerisi veya buluşu olmadıktan sonra sayfalar dolusu yorum yapsak onlarca konu açsak ne fayda sağlayacak anlş-*s
Ayrıca şahsınıza yönelik herhangi bir yorum yapmadım. Niye üzerinize alındınız açıkçası anlayamadım.
Beni alıntıladığınız sandım açıkçası ilk yanıtımı yazarken sonra farkettim genel yazdığınızı noo-*-s ama sorun yok herşey normal di mi anlş-*s