ucuz traktör önerisi

arkadaslar forumu baştan sona okudum birkaç model ögrendim. on dönüm altında küçük bir yerim var ekme sürme yapmayacağım. meyve bahçesi yapmaya çalışıyorum. komşulardan da makine için rica etmek istemiyorum. pulluk kullanmayacağıım. yapacağım işler sadece ot çayır biçme, ilaçlama, gübreleme belki de ilerde ürün çıkarsa toplama şeklinde. birkaç ucuz model gördüm. MF135, steyr, işbora 4000, ford 3-5 bin, enter 654 bunlar dışında sizin bir katkınız öneriniz olursa teşekkür ederim.

103 fendt bakayım üstadım iyi dedin enter 20 nin üstünde evet
444 enterin temizini rektefe yapılmışını bulursanız 10 dekar değil 150 dekar yer işledi akrabam , çekişi iyi motorlardır, hidrolikleride kafasını dikecek kadar iyidir, ne alırsanız alın , bir ustaya muhakkak gösterin, ikinci elin garantisi yok, fiyat olarak aradığınız için 20 bin altı, sadece 35x, dexta ,444 enter var, leylanta yanasmayın,

• Beğen
Tepkiler: onurivan
Bende Ford 2000 var 2 yıl önce 5 bin liraya aldım 35 beygir olmasına rağmen yoncada seri 2 ile kuvvetli otta seri 1 ile biciyorum kışın buzun üstünde 60 amper akü ile tek marşta çalışıyor memnunum fort tavsiye ederim bu arada yakıt fergusondan daha az yolda da hızlı motor

hocam boyle bir traktör aldığımda seri 2 seri 1 derken tamburlu biçmeyi mi kastediyorsun. agaclar arasındaki otları yere yakın biçmek için benim derdim. bilmediğimden soruyorum ama araştırıyorum.
mesela boyle bişey mi takmam lazım