UMUT ABİ NASIL BU CANAVAR!!!

Ynt: UMUT ABİ NASIL BU CANAVAR!!!

umut abi şu işe girmeseydim inan bi zetor alacaktım temiz bişey.artık şu motora binip nadasta kükremesini duymak istıyorum.baharı sabırsızlıkla çekiyorum.Allah işi karışmazsa 90lıga binip sürücem imkanım olursa video çekip paylaşırım burda

isyankar1985 link=topic=80414.msg953976#msg953976 date=1420484666' Alıntı:
Çok yakışıklı bir motor. İnsanı şeytan dürtüklüyor, al bir tane bundan diye. Ama ben şeytana uymayayım en iyisi. :)

valla çok güldüm:)

abiler, kardeşler.. 3 yıldır elimden geldiğince az-çok anlattım, video çektim, kendimizce denemeler yaptık.. izleyin/okuyun karar sizin..

inanın o zaman zetora+kepçesine+römorkuna verdiğimiz aynı paraya iyi bi kamyon alır büyük ihtimalle daha da çok para kazanmış olurduk.. nasip kısmet diyelim..

bizim için artık birazda hastalık, merak oldu.. belki tarafsızlığımızı da kısmen kaybettik artık:)

ama garanti vereceğim şey şu olur; ÇOK iyi çeker, çekişine göre çok az yakar, temizine denk gelirseniz de hastalık yapar:)

aha motor aha yükü.. seri 5 ile tarlaya kadar gitti..

Zetor 6421/Bayburt/Römork Testi

eski kasa turuncu.. intercol yok.. turbo var.. 4 silindir.

6x2 vites.. bu 30 km yapan ağır devirli.. seri 5 ile kalkar..

2. videoya EN SONA dikkat et.. sadece römork 3 küsür ton.. seri 5 ile tarlaya gitti.. bazı yerde seri 5 rölantiyle gidiyo..

yolda bayabilir, ama Fiat640 ' ın TEK taraflı sürebildiği tarlayı 4-10 ile iniş-yokuş SERİ 3 ile 2 yönlü sürebildi.. oysa bg olarak aynılar!

Allah için bugün 20 TL ' ye ne veriyolar :)

volkan sağol :).. forumda ne cevherler var :)

abdullah 1-2 senedir.. zetor aldım alcam derken.. ta kalkıp istanbula gidip baktın.. vs olmadı olmadı.. bu arada istanbuldaki kelepir zetorların HEPSİ yurdun 4 bi yanına dağıldı en son dün biri için 135 ' liği sorduk o da gitmiş..

neyse o bu şu derken olmadı olmadı.. seninde zetor merakın bitmedi gitti :)

bu motor satılırsa kendimize alamadığımıza üzülcem ama inşallah fotoğraflarda göründüğü gibi, galeriyle konuştuğun gibi çıkar ve anlaşır-el şıkışır alırsın.. inan forumdan birine, sana gittiğine ÇOK sevincem :)

hafta sonu haberlerini bekliyoz, şimdiden hayırlı olsun..

TEK ricam paylaş, kötüde çıksa iyide çıksa paylaş :)

UÖZKAN.77 link=topic=80414.msg954118#msg954118 date=1420522485' Alıntı:
volkan sağol :).. forumda ne cevherler var :)

abdullah 1-2 senedir.. zetor aldım alcam derken.. ta kalkıp istanbula gidip baktın.. vs olmadı olmadı.. bu arada istanbuldaki kelepir zetorların HEPSİ yurdun 4 bi yanına dağıldı en son dün biri için 135 ' liği sorduk o da gitmiş..

neyse o bu şu derken olmadı olmadı.. seninde zetor merakın bitmedi gitti :)

bu motor satılırsa kendimize alamadığımıza üzülcem ama inşallah fotoğraflarda göründüğü gibi, galeriyle konuştuğun gibi çıkar ve anlaşır-el şıkışır alırsın.. inan forumdan birine, sana gittiğine ÇOK sevincem :)

hafta sonu haberlerini bekliyoz, şimdiden hayırlı olsun..

TEK ricam paylaş, kötüde çıksa iyide çıksa paylaş :)
abi en son forumdan bi abimizde 6441 almıştı onun motor nasıl acaba forumda pek giremiyor galiba

Celal.. evet Zafer aldı.. ek iş olarak tarıma girecek.. zetor uzay kasa 6441.. lakin onunki bi nal bulup 'geriye 3 nal bide at eksiğimiz kaldı' diyene benziyo..

yani bi sevdayla zetor aldı ama HİÇ ekipmanı, römorku bile yok :) baharı bekliyo.. o yüzden paylaşım olmadı henüz..

bu bahsi geçen Zetor 7421.. 2014 sonuna kadar ZETOR ANTAR diye üretimdeydi.. 2015 ' te artık yok..

Zetor antar serisinin yani akşehirdeki 7421 ' in TÜM teknik verileri;

http://en.zetor.com/file/14287/zetor_datasheet_antar_v2.pdf

galiba Irak ' a sevk edilmiş bi seri üzerinde arapça 'ANTAR' yazıyo..

lastik orjinal MİTAS.. 28 jant..

depo 75 litre..

vites kazık gibi ileri bakıyo.. biz ısıtıp eğip ergonomik hale getirmiştik..

motor KESİNLİKLE kağıt üzerindeki yazan BG güçten.. daha çok iş yapıyo.. çok tok.. MF 100 serisini hatırlatan bi sesi var.. kükrüyo..

kaputun TEK parça olmaması ve yanlardan 2 parça açılması iyi olmamış ama..

başkaca 1 eksik görmedik şimdiye kadar..

bide vitesler klasik zetor kemikli-kamyon vitesi gibi:)

turu MÜKEMMEL.. sanki tek frenle dönüyon o kadar.. 'motorum 4x4 ama 4x2 böyle dönemez' diyen Kubotacılara gelsin.. hodri meydan :) Yılmaz duy :)

BOZKURT07 link=topic=80414.msg953941#msg953941 date=1420481778' Alıntı:
piyasasi düşük
aradim konuştum anahtar değmemiş 1300 saate 21000 verecek
20.000 alip geçe yim diyorum. 480 18.000 istyorlar

Abdullah memlekette motor bırakmadın ala ala, ne yapıyon kolleksiyon mu? Cümleten senin köye taşınalım madem işler bu kadar iyi MaşşAllah.... :)

Mewlam gönlüne göre wersin...

Hermiyas link=topic=80414.msg954126#msg954126 date=1420528396' Alıntı:
Abdullah memlekette motor bırakmadın ala ala, ne yapıyon kolleksiyon mu? Cümleten senin köye taşınalım madem işler bu kadar iyi MaşşAllah.... :)

Mewlam gönlüne göre wersin...
Sağol abi
bunu ihtiyaç tan çok merak tan alacağım eğer temizse