VALTRA patates tarlasını sürme ve aynı tarlada yükleme

Ynt: VALTRA patates tarlasını sürme ve aynı tarlada yükleme

halit_06 link=topic=28976.msg255204#msg255204 date=1266773747' Alıntı:
valtra motorun kralı kim ne derse desin kardeşim motorun motorrunda volvo mayası var hangi 85 hp motor altılı çekecekmiş şaşarım maaşallah pulluguda salmış sonuna kadar helal
çekenler var forumda 3085in çektiğini gördüm td85in çektiğini bizzat gördüm. galiba birde servet80 çekiyodu hatırlayamadım

halit_06 link=topic=28976.msg255204#msg255204 date=1266773747' Alıntı:
valtra motorun kralı kim ne derse desin kardeşim motorun motorrunda volvo mayası var hangi 85 hp motor altılı çekecekmiş şaşarım maaşallah pulluguda salmış sonuna kadar helal
ahmetin 3085 çekiyo 6lı 12' pulluğu erkunt servet 80de çekti..abi güzel bi paylaşım olmuş eline sağlık bereketi bol olur inş.

güzel olmuş. dekardan kaç ton kaldırıyorsunuz bizim bura dekar 1000 m2 ve dekardan biz bu sene 5.5 ton aldık 60 dekardı patatesi seydibey e ekiyoruz konya pancar dairesine tohumun markasıda lady olipiyaydı en yüksek verimi olanda bu siz ne ekersiniz kaç dekar sulamayı nasıl yapıyorsunuz biizm 1000 boru var onla sularız siz ?

hasan1308 link=topic=28976.msg257261#msg257261 date=1267307936' Alıntı:
güzel olmuş. dekardan kaç ton kaldırıyorsunuz bizim bura dekar 1000 m2 ve dekardan biz bu sene 5.5 ton aldık 60 dekardı patatesi seydibey e ekiyoruz konya pancar dairesine tohumun markasıda lady olipiyaydı en yüksek verimi olanda bu siz ne ekersiniz kaç dekar sulamayı nasıl yapıyorsunuz biizm 1000 boru var onla sularız siz ?
arkadaşlar yorumlarınız için cok tşkler buda aynı yere ekliyor tır seydişehirden geliyor oralı siz recep konuga cok dua edin adam cok yatırım yaptı nede olsa çumra lı işletme farkı var :D onun sayesinde patates ekiyosunuz

banada valtra lazım bi tane balya makınası çalıştıracak şekilde herhangi bi valtra olur acil lazm ve çok cddiyim. landini globusla takas olur. landini 70 lik globus çifçeker 2000 model uste 15 bin tl ye kadar para veririm satlk kayhan ertugrul balya makınasıda var. yeni uyeyim siteyi tam bilmiyorum tel. 05346769008 bu arada vidyo guzel valtra yapmış yapacaaanı soze gerek yok

güzel video bu valtra tümosanla çekişirken ikiye bölünen valtra değil mi? 6 lı 12' pulluk valtra yı zorlamış sanki 5 li olsa daha rahat sürüm yapardı.Paylaşım için tşk.

Merhaba arkadaşlar. Ben burdur gölhisar dan yazıyorum. 2008 model valtra A 75 çiftt çeker almayı düşünüyorum. nelere dikat etmem gerek yardımcı olursanız sevinirm. birde bu traktörlerin avrupa ya da yerli malı olduğunu nasıl anlarız. bir de benim için yakıt tüketimi çok önemli yaklaaşık olarak 1000 saatte olan valtra a 75 çift çeker düz yolda ve tarla sürerken ne kadar yakar acaba...