ve başak geldi

Ynt: ve başak geldi

gezegen link=topic=72380.msg838904#msg838904 date=1391286121' Alıntı:
evet ama bu makinadan 2 tane girecek köye bunu anladım çok begenenler var aslında gidip görmeyenler var makina köye girince bayabi kalabalık oluştu inceleme gecede sürdü makinanın tarla performansını görmeden talip olanlar var yarın tahminim o ki 2 tane başak2075 satar
eski başaklara göre nasıl acaba :S

demem o ki bir köy düşünün 100hane 100 kişi çiftçilik yapıyor 5 i başak veya başka markada makinaları inceliyor 95 i de bu kişiler köye ne aldıysa ona bakarak o markadan alıyor az veya çok ama köye geldiginde daha başagın bu şekilde kompozit kaportalısını görmeyenler var nasıl desem burda biri case aldı herkes case aldı mf dersen her evde 1-2 tane başka markaya öcü gibi bakıolar sanki tarlaya varmadan arıza açarmış gibi davranıyolar satın alırsan elinde patlayacak bi daha hiç satılmayacak gibi bi hava oluşuyo ama insanlar görmeli benim görüşüm bu diger markalarda bunu yapmalı broşürle olmuyo canlı canlı görmeli millet

fuar da yeni başaklara baktım abicim o debriyaj ne öyle o kadar yukarıda debriyaj mı olur.

tarla denemeleri mutlaka vidyo olarak şimdiden merakla bekliyoruz :)
hatta 3.075 le karşılaştırma yaparsanız çok iyi olur :) muadili traktörle arasındaki farkları görmüş oluruz :)
kolay gelsin , şimdiden teşekkür ederiz :)

senol_84 link=topic=72380.msg838943#msg838943 date=1391288600' Alıntı:
fuar da yeni başaklara baktım abicim o debriyaj ne öyle o kadar yukarıda debriyaj mı olur.
bilmiyorum bununki iyi ;) debriajı ben yapmadım ;D

tarla denemeleri mutlaka vidyo olarak şimdiden merakla bekliyoruz :)
hatta 3.075 le karşılaştırma yaparsanız çok iyi olur :) muadili traktörle arasındaki farkları görmüş oluruz :)
kolay gelsin , şimdiden teşekkür ederiz
mutlaka video çekmeye çalışacam fırsatım olmazsada bi kameraman buluruz :)

isyankar1985 link=topic=72380.msg838862#msg838862 date=1391284132' Alıntı:
Abi fiyatı nedir bunun? Bir arkadaşım 2013 model sıfır 2075 almayı düşünüyor . Takasla 480 s8 ' i 25 sayıyorlar, traktöre üste 53 bin verecekler. Sizin öneriniz nedir?
Kardeş S8i 25 sayan bayi kendi traktörünü 10 fazlaya sayar.Bu bayilerde hiç vicdan merhamet yok.

Arkadaş 1 hafta önce Avrasya fuarında pazarlığa oturdu. Klasik seri saç kaporta Başak 2075 turbo için 50 ' ye bıraktılar dedi. Çok ilginç gelmişti. Kabiniz de olsa 75 hp traktör için 50.000 çok iyi fiyat. Hem de bir sürü yenilik vardı. Büyük ön lastikler, kokpitin tamamı metal muhafazalı, yeni tip el freni, askı pedallar, koltuk konforu falan çok güzeldi. Klasik seri sağlamlık, tasarım ve yakıt konularında kanıtlanmış bir model üstelik.