YAVAŞ YAVAŞ BAKIM BAŞLAR

Sozon yaklaşırken bakıma başladım bu gün toplayıcıyı pikabı söktüm işi uzun neyseki başka yerlerinde sorun yok ikinci bağlama yaptığım için yerden topladığı için bütün saçlar yamuk duvar bilyaları sıkışmış eksik toplayıcı yayları var kısaca toplayıcı pikap bakım olacak IMG_0440.JPGIMG_0441.JPGIMG_0444.JPGIMG_0445.JPGIMG_0442.JPG

Kolay gelsin Mesut bizde temmuz sonunda gelir balyacı. :)

Abi benim sezon erken başlayıp geç bitiyor mayıs gibi başlıyorum bağlamaya ekim gibi bitiriyorum ben biçer arkasına gitmiyorum kendi köyümde ve civar köylerde piyasaya yeşile biçim yapıyoruz yulaf fiğ yonca ve süt otu onları bağlıyorum hem biçme hem bağlama birde ikinciye anız toplayıp bağlıyorum kendime kışın satmak için o yüzden sezon uzun abi

• Beğen
Tepkiler: Yaşar Akgün
kolay gelsin mesut ustam sana bişey danıssam
https://www.sahibinden.com/ilan/is-...yli-2012-model-balya-makinasi-532495246/detay
bu elıbol makınalar 20bin civarı kendi işimiz için alsak nasıl olur randıman verırmı bu marka nedense cok hesaplı

Teşekkür ederim allah razı olsun şöyle söyleyeyim ben benim makinamı geçen sene kışın aldım ve geçen yaz ilk sezonumdu ben mayıs gibi başladım sezona ve bu yıl başına iki ay kala kapattım sezonu çok uzun bi sezondu benim makinam çokcanlar inanırmısın beni hiç zorda bırakmadı ağır bi arıza yapmadı çokcanlar gerçekten çok çok güzel bi makina ben ikinci el aldım ama A dan Z ye bakımlı aldım ne varsa elden geçmiş elibollar nasıl dır bilmiyorum ama ilandaki bakım istiyor biraz hor kullanılmış gibi ben makinayı Balıkesir erdallardan aldım çok iyi esnaflar ikinci el olmasına rağmen 40 bin balya garanti verdi arıza yaparsa parça ustalık bizden dediler ve ben alırken orda gallignani çokcanlar elibollar paksan vardı ben çokcanları almak için gittin oradaki firma sahibi abi alacağın makina gallignani ile birebir aynı ve şase olarak daha kalın sağlandır dedi tavsiye ederim

Abi benim sezon erken başlayıp geç bitiyor mayıs gibi başlıyorum bağlamaya ekim gibi bitiriyorum ben biçer arkasına gitmiyorum kendi köyümde ve civar köylerde piyasaya yeşile biçim yapıyoruz yulaf fiğ yonca ve süt otu onları bağlıyorum hem biçme hem bağlama birde ikinciye anız toplayıp bağlıyorum kendime kışın satmak için o yüzden sezon uzun abi

Maşallah. Köyde çalışmayı özledim şantiyede arkadaşların arabalarının ufak tefek eksiklerini yapmayla gün geçiriyorum.

Kolay gelsin bende geçen hafta bitirdim bakım işleri aklımda kamera takma işi var sadece balyalari kontrol için

Kamera güzel olur aslında benimde niyetim var ama önce kabin takmak istiyorum 8066 ya sonra kemera falan takarım bende yeni başladım bakıma sadece toplayıcı pikap elden geçecek

• Beğen
Tepkiler: metemet