Yeni aldığımız T5 115 teslim edildi

Hayirli olsun, bunun kucuklerinden geliyor mu Turkiyeye. Bi shuttle'li ve powerli model yok, hepsi mekanik.

T4 serisi Türkiyeye geliyorm u demek yanlış olur zaten yerli üretim sadece yurtiçine satılmıyor :) TTF değil de Harman getirebilir o da çok saçma olur yurtdışına giden traktörü geri satın almak fazlasıyla tuzlu olacaktır...

• Beğen
Tepkiler: YYCİNAR
Tamam da neden belli basli modeller dayatiliyo ciftcimize isteyen istedigi donanimda traktor alsa yurtdisindaki gibi kotu mu olur

1991 model 66 serisiyle fazla farkı olmayan ve haketmediği değerin çok üstünde piyasaya sürülen ve buna rağmen peynir ekmek gibi satılan TD serisi varken tutup donanımlı traktör satmaz KOÇ :)

1991 model 66 serisiyle fazla farkı olmayan ve haketmediği değerin çok üstünde piyasaya sürülen ve buna rağmen peynir ekmek gibi satılan TD serisi varken tutup donanımlı traktör satmaz KOÇ :)
Ben bu yüzden almıyorum işte. Elin almanına nasıl traktör satılıyorsa bizede aynı traktör satılacak. Birde yeni model diye lanse ediliyor halbuki nerden baksan 10 yıl önceki teknoloji. Fiyatlarıda aynen ederinin çok üstünde maalesef.

• Beğen
Tepkiler: YYCİNAR