Yeni aldığımız T5 115 teslim edildi

umut hocam istese suan 2 tane birden alır ama düşünceleri farklı :)
Herkese çok teşekkür ederim.Aldıgımız model Hİ-Lo modeli.Suanlık bi kıyas yaparsam kullanım açısından rahat ama yınede masseyin vites geçişleri bana daha kolay gibi geliyor belkide masseye alıştıgım içindir.Ama T5 in koltugu sanki daha iyyimiş ayrı parantes acmam lazım:)
Jd nin üstüne 27 bin euro verdik.Toplam da 55 bin euro.(hernekadar liste fiyatı 63 bin euro olsada)Tl ye çevrip 50 bine ziraatten 4 yıl vadeli muamele yptım üstünü peşin verdim.

umut hocam istese suan 2 tane birden alır ama düşünceleri farklı :)
Herkese çok teşekkür ederim.Aldıgımız model Hİ-Lo modeli.Suanlık bi kıyas yaparsam kullanım açısından rahat ama yınede masseyin vites geçişleri bana daha kolay gibi geliyor belkide masseye alıştıgım içindir.Ama T5 in koltugu sanki daha iyyimiş ayrı parantes acmam lazım:)
Jd nin üstüne 27 bin euro verdik.Toplam da 55 bin euro.(hernekadar liste fiyatı 63 bin euro olsada)Tl ye çevrip 50 bine ziraatten 4 yıl vadeli muamele yptım üstünü peşin verdim.
Iyi fiyata almissiniz. Edirne bayii aynisini bana 59bin euro indirdi. 5455 ile karsilastirilamaz bence birisi 4.4 motor birisi 3.4 motor.

• Beğen
Tepkiler: YYCİNAR
uploadfromtaptalk1453909948075.jpguploadfromtaptalk1453909955898.jpg
Buyrun size karsilastirma. Mf nin 3 ve 4uncu vites kademelerinde ilave tork degeri fark atiyor. Dingil acikligi 10 cm daha uzun. Bence mavi daha guzel [emoji12]

• Beğen
Tepkiler: YYCİNAR