YENİ BİR VERGİMİZ OLDU %10 SAKAL AT DİYOR DEVLET

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mahmut chpye kim oy verdi hdpdir hep kim pekeke degilmi nasıl bir oyun oynuyorsun benle ilerideki mesajlara bak berkay diye biri cin çobanı koyunları aynı hizada yürürmüş demiş konuda kendi davar degilse ya sana dedi ya bana azıcık aç gözüni

mahmut chpye kim oy verdi hdpdir hep kim pekeke degilmi nasıl bir oyun oynuyorsun benle ilerideki mesajlara bak berkay diye biri cin çobanı koyunları aynı hizada yürürmüş demiş konuda kendi davar degilse ya sana dedi ya bana azıcık aç gözüni
Eğer it olsaydı o şekilde yapamazdı
Başı ve sonu okadar uzzak olmazdı
Sürüdeki it sürünün birbirinden ayrılmamasını engeller
Dağınık olursa kaybolur amacı bir arada tutmak
Sinirlenmeyin beyfendi

kemal03 oy verenler kırsal kesim derken sen dahamı akıllısın seçimlerde gidip pekeke ile ortaklık kuran chp dahami eyi becerirdi devleti yönetmeyi
Sen chp min yönettiği bı Türkiye'de hiç yaşadın mı? Yani tek partili dönemden sonra CHP hiç iktidar olmadı tek başına ve eğer o meclisteki parti PKK ile bir aniliyorsa hükümetimiz asrın liderimizin bir emrine bakar kapatsinlar HDP yi olsun bitsin ama eğer öle değilse de şu saçma sapan fikirden bı kurtulun artık ve bende şu kinuda katılıyorum kesinlikle verdi yüzde 10 la filan kalmamalı yüzde 100 hatta yüzde 200 olmalı şu çifti köylü asgari ücretli arabaya binmesin arkadaş yolda trafiğe sebeb oluyorlar (!)

Sen chp nin yönettiği bı Türkiye'de hiç yaşadın mı? Yani tek partili dönemden sonra CHP hiç iktidar olmadı tek başına ve eğer o meclisteki parti PKK ile bir aniliyorsa hükümetimiz asrın liderimizin bir emrine bakar kapatsinlar HDP yi olsun bitsin ama eğer öle değilse de şu saçma sapan fikirden bir kurtulun artık ve bende şu konuda katılıyorum kesinlikle vergi % 10 la filan kalmamalı % 100 hatta % 200 olmalı şu çiftçi köylü asgari ücretli arabaya binmesin arkadaş yolda trafiğe sebeb oluyorlar (!)

• Beğen
Tepkiler: murat1919 ve Bave
Yazdım yazdım sildim... neyse geride bekleyenlerimiz var çoluğumuz çocuğumuz var... düşünmekten yoksun insanlara düşünmeyi öğretemeyiz. En iyisi he çoh iyi diyin geçin. Gidin bir duvara, bir ağaca, bir taşa anlatın daha faydalı olur. Belki onlar düşünmeye sorgulamaya başlar, ama bunlar liderleri ne derse onu konuşurlar düşünemez sorgulayamazlar. Yarın liderleri çıksa yanılmışız! Kandırılmışız! Pekekeke işi öyle değilmiş dese bunlar yarışa girerler doğdum doğalı pekekekeyi severdim diye. Oyüzden sizler lütfen iftira atmadan sorgulamaya düşünmeye devam edin. Selametle....

kemalll bizde çok yazarız merak etme ama söz verdik şahsiyetlere kırıcı olmayacağım o yüzden sende topla kendini ben akpye oy veririm kimse bana yorum yapamaz saygi duyar sen chp ye oy verirsin kimsede sana laf cakmaz olur biter mis gibi herkes kendi yoluna hayde

Senin karın agrın mı var ? Üstüne olmayan laflara atılıyorsun gel bir maden suyu ısmarlayayım da geçsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...