Yeni Kasa GALLİGNANİ 5690 GOLD Balya Makinası.....

Ynt: Yeni Kasa GALLİGNANİ 5690 GOLD Balya Makinası.....

By_eSeS link=topic=61687.msg733475#msg733475 date=1366225354' Alıntı:
anadolu motorun ankara bayii nden ayırttırdık bu ayın 25 ınde ay sonunan kadar teslım olcak yanı dedıkları kadarıyla.. saftlar la elektrık tesısatını neden yetkılı servıse taktırıyorsun sen takınca garantı dısınamı cıkıyor? eger oyle ise benım haspay kıyıcıyı da cıkarmama ızın vermezler onada servıs gelır :S ben bı servısı arayayım en ıyısı :S
garantı kapsamında neden dokunayımkı gelcekler baglantıları ve ayarları yapıp ipleri bağlayıp manuel olarak bağlatıp Çalışır vazıyette makınayı servıs bize teslim etmiş olucak garantili oldugu için böyle Anadolu Motor Satış sonrası hizmetler bölümünden arayıp kurulumu ve ilk çalıştırmayı servisin yapacağını söylemişlerdi zaten....YAŞAR MAKİNA dan aldın demek sende Yaşar abilerin esnaflığı iyidir Sanada hayırlı olsun hemşerim Verdiğim numaradan servise ulaşabilirsin pazartesi bize gelecekler bakalım...Bu arada senin haşpayı servis söker Makinanın haşpaylı oldugunu söylersin onuda hallederler Haspay sökmek garanti dışı değil servis kendisi söküyor onuda isteğe bağlı...

hayırlı olsun. bol kazançlar. bizde paksanda karar kıldık. 1 hafta içinde gelicek bakalım. aslında elibollar hoşuma gitti ama paksan aldık. elibollarda alt tarla yol durumuna aldıgımız kısımada piston koyulmus. elektronik sayaç var agzı çok az daha geniş.

gelir gelmez haşbayını sökücez :) diğer makina yoncaları yetiştiremiyo ekim fazla. sezona kadar yonca baglıycam daha sonra sap. bu sene saplar güzel hatta arpaların bi kısmı şimdiden yatmış durumda tane tutarmı bilmem ama sap güzel olucak :) bizim bölge bu sene trakyayı aratmıyo.

ShyraXx link=topic=61687.msg733616#msg733616 date=1366264429' Alıntı:
hayırlı olsun. bol kazançlar. bizde paksanda karar kıldık. 1 hafta içinde gelicek bakalım. aslında elibollar hoşuma gitti ama paksan aldık. elibollarda alt tarla yol durumuna aldıgımız kısımada piston koyulmus. elektronik sayaç var agzı çok az daha geniş.

gelir gelmez haşbayını sökücez :) diğer makina yoncaları yetiştiremiyo ekim fazla. sezona kadar yonca baglıycam daha sonra sap. bu sene saplar güzel hatta arpaların bi kısmı şimdiden yatmış durumda tane tutarmı bilmem ama sap güzel olucak :) bizim bölge bu sene trakyayı aratmıyo.
Hayırlı olsun sızede bol kazançlar Evet elibolları ıncelemiştim 2013lerı daha guzel olmuş Paksan sanki son yıllarda seri uretımden dolayı kalıteye pek bakmaz olmuş gibi sanki Eskişehirde bayıde 2tane paksan var makınalarda boya atılmayan aksamlar var vede boya dokusu hıc hos değil...Parcalar satın alınıp bırlestırılms gıbı bı özgünlüğü bütünlüğü yok gibi geldi bana nedense Elibol ve NH nın makınalarını begendım ama...Bu arada paksanda garantı kapsamındadır servıs söker haspayını....

Hayırlı Olsun Güle Güle Kullanmanız Dileğiyle,
Bizde 03.03.2013 ' de Getirmişdik Duruyor Garajda, Takıldığım Konu Olursa Yardımcı Olursun Değil mi?

üsame link=topic=61687.msg733629#msg733629 date=1366269634' Alıntı:
Hayırlı Olsun Güle Güle Kullanmanız Dileğiyle,
Bizde 03.03.2013 ' de Getirmişdik Duruyor Garajda, Takıldığım Konu Olursa Yardımcı Olursun Değil mi?
teşekkürler sizede hayırlı olsun tabikide yardımcı oluruz...5690S güzel makinadır Bu arada memleket nere servis geldimi kurulum için sizin şaftlar fln baglı gelmiş sanırım?

zafer ozan link=topic=61687.msg733642#msg733642 date=1366271306' Alıntı:
toprağım hayırlı olsun ,mevlam bol kazançlar nasip etsin.toprağım olmuşken şu 60 şıda case yapalım
Sağolasın Zafer abim cümlemize....Case denilince bir yanım eksik kalıyor abi inşallah seneye oda olucak bi JXC gider bize

coyote26 link=topic=61687.msg733632#msg733632 date=1366270336' Alıntı:
teşekkürler sizede hayırlı olsun tabikide yardımcı oluruz...5690S güzel makinadır Bu arada memleket nere servis geldimi kurulum için sizin şaftlar fln baglı gelmiş sanırım?
5690 Gold Değil mi Çünkü Üzerine Öyle Yazıyor, Henüz Servis Gelmedi Ama Şaft ve Avadanlığını Verdiler, Memleketimiz İse Erzurum..

üsame link=topic=61687.msg733648#msg733648 date=1366271841' Alıntı:
5690 Gold Değil mi Çünkü Üzerine Öyle Yazıyor, Henüz Servis Gelmedi Ama Şaft ve Avadanlığını Verdiler, Memleketimiz İse Erzurum..
benımkı agız alıskanlıgı S olayı :) Aynı bızımkıde 5690 gold Servıs Pazartesi gelecek bakalım...

KamilAydın link=topic=61687.msg733647#msg733647 date=1366271813' Alıntı:
Hayırlı Olsun Emrah Abi
Sağolasın kardeşim....

By_eSeS link=topic=61687.msg735360#msg735360 date=1366651967' Alıntı:
montaja geldilermi toprak?
bugün geldiler toprak resımlerı paylasırım bırkac güne...montajı tamamlayıp Yere sap serdım test ettım bağlattım 7 balya fln Sezona hazırız Sayacları bagladık mı tamamdır Resımler cok yakında....Darısı senin başına....

coyote26 link=topic=61687.msg735510#msg735510 date=1366665272' Alıntı:
bugün geldiler toprak resımlerı paylasırım bırkac güne...montajı tamamlayıp Yere sap serdım test ettım bağlattım 7 balya fln Sezona hazırız Sayacları bagladık mı tamamdır Resımler cok yakında....Darısı senin başına....
güle güle kullan. nasıl servisden memnunmusun ilgi nasıldı arızada heme gelıcek tip varmıydı adamlarda ? bu arada saol inşallah bızımkıde yakında gelır :)

By_eSeS link=topic=61687.msg736043#msg736043 date=1366821776' Alıntı:
güle güle kullan. nasıl servisden memnunmusun ilgi nasıldı arızada heme gelıcek tip varmıydı adamlarda ? bu arada saol inşallah bızımkıde yakında gelır :)
Abiler yeni almışlar servisi Laverda ve claas servisi aynı zamanda Yakın yer değil acıkcası hemen gelme durumu pek olmaz gıbı...Garantı kapsamı formalıtesınden dolayı cagırdık acıkcası ılerde bı sıkıntı olmasın dıye Yoksa yıllardır bu işi yaptıgımız ıcın alışkınız montaja ve olası arızalara...Senın makına ne zaman gelıyor...

coyote26 link=topic=61687.msg736055#msg736055 date=1366823791' Alıntı:
Abiler yeni almışlar servisi Laverda ve claas servisi aynı zamanda Yakın yer değil acıkcası hemen gelme durumu pek olmaz gıbı...Garantı kapsamı formalıtesınden dolayı cagırdık acıkcası ılerde bı sıkıntı olmasın dıye Yoksa yıllardır bu işi yaptıgımız ıcın alışkınız montaja ve olası arızalara...Senın makına ne zaman gelıyor...
az bucuk bende anlarım arızasından bende ABRİATA var onu kosuyorum. ama garantı kapsamındayken nıye parcaya ve işe para vereyim... benım makına nasipse haftaya geliyormuş..

By_eSeS link=topic=61687.msg736341#msg736341 date=1366910738' Alıntı:
az bucuk bende anlarım arızasından bende ABRİATA var onu kosuyorum. ama garantı kapsamındayken nıye parcaya ve işe para vereyim... benım makına nasipse haftaya geliyormuş..
Abriata haspaysız mı? hıc gormedım cukurhısar tarafında Satılmıstakılerı bılıyorum genelde....