YENİ NEW HOLLAND T4 SERİSİ YAKINDA PAZARA SUNULACAK 2010....!!!

Ynt: YENİ NEW HOLLAND T4 SERİSİ YAKINDA PAZARA SUNULACAK 2010....!!!

metehan yenioğlu link=topic=36618.msg343854#msg343854 date=1298111744' Alıntı:
öncelikle merhaba , şahsen bu yeni T 4 serisi piyasayı bilen varsa satılmaz adamlar 35000 ile 45000 euro arası değişiyor baktığında hani öyle aman aman birşeyde yok yani ben traktör ararken haliyle ilk önce nh da gittim T 4 serisi için böyle satıcıyı önemsemeyen bir kuruluş görmedim adamlar nerdeyse ya al yada uğraştırma bizi dercesine davranışları var ama bu firmayı bu hale getirende biziz adamları kendi gözlerinde tekel gibi hissettiriyoruz. bende çok sinir oldum ve ondan biraz daha ucuz ama daha konforlu ve kaliteli deutz fahr almaya karar verdim ondan kat kat üstün en azından insanlık var.

hayırlısı olsunyerinde bir tercih olur

Ynt: YENİ NEW HOLLAND T4 SERİSİ YAKINDA PAZARA SUNULACAK 2010....!!!

Valla arkadaşlar bence nh kötü şey yapmaz bu t4 serileri kaç silindire sahipler bilen varmı. Bende bazı arkadaşlara katılıyorum kaç senedir nh kullanıcısıyım hiç kayda değer bi değişiklik yapmıyorlardı. Diyer markaları kıskanıyordum.daha lift otomatikle uğraşıyorum amcamda 256 gold var adam elektronik düğme ile basıp kaldırıyor indiriyor. Bende ikiyebi lift otomatik teli değiştirip duruyorum. Yazık lan bu nh ' ye hem pahalı hem karaduzen işlerle uğraşıyoruz. Motora şanzımana ne bileyim viteslerine diyecek bi şey yok. Ama elektrik aksamı kaç senedir bıktırdı sıfır aldım td 65 d elektrik aksamı el fireni teli lift teli. Hatta bu el fireni teli yüzünden traktörün altında kala yazdım. El firenini çektim indim 2veya 3 metre arkasında işle uğraşıyorum tak bi ses traktör üzerime gelmeye başladı. Dedim yazıklar olsun len sana verdiğim paraya. Seneler geçti ben alalı 7 sene oldu daha bu yıl yenilik yapacaklar öylemi. Ha teli koptuğunda daha bir senelikti bir senede telmi eskir.