yeni tdd delta serisi

Ynt: yeni tdd delta serisi

bence en önemlisi.arka diferansiyel sistemini değiştirmeli traktör ozaman kısalacak ve manevra kabiliyeti artacak.hatta bu seriyi bitirsinler.66 serisinin üstüne giydir giy dire bildiğini.ama onların suçu yok suç bizlerin.TN75DA serisinin devamını getirseydiler o bile yeterdi.manual.16*16 vites.

gecen gun köyden biri 95 54-c yi verip t480 4wd almış ön çamurluk üstüne bi tente bile koymamışlar bide gelmiş 42 bin tl fiyatındamış.. motoru ithalmiş fln anlatıyordu kahvede dedim türk çiftçisine Artık eski ürünler değil teknolojik ürünler verin bunda aynı vitesle ileri geri oynuyor diyo
bence türk traktörün yerli motorlarını komple elden değişip düzenlemeleri gerek

Umutlanmayın yeni bir şey eklenmiyor ;) Az önce bizim bayiini oğlu ile görüştüm.Aksine teknoloji düşecek ;) bu seriden 1 ay önce falan bahsetmişti bana.TDD çok pahalı onun için bazı opsiyonlar gidecek, shuttle yerine levye falan olacak diye ;)
Yani teknolojisi düşecekmiş.Yeni bir eklenti yok.Fiyatta her modelde ortalama 10 milyar düşer dedi.
Bu arada 8066 ' nın 0 ' ı piyasaya her an çıkabilirmiş.2017 ' de TDD serisinin kasası tekrar değişecekmiş ;)

Emin Ünal link=topic=73506.msg859152#msg859152 date=1394099013' Alıntı:
Umutlanmayın yeni bir şey eklenmiyor ;) Az önce bizim bayiini oğlu ile görüştüm.Aksine teknoloji düşecek ;) bu seriden 1 ay önce falan bahsetmişti bana.TDD çok pahalı onun için bazı opsiyonlar gidecek, shuttle yerine levye falan olacak diye ;)
Yani teknolojisi düşecekmiş.Yeni bir eklenti yok.Fiyatta her modelde ortalama 10 milyar düşer dedi.
Bu arada 8066 ' nın 0 ' ı piyasaya her an çıkabilirmiş.2017 ' de TDD serisinin kasası tekrar değişecekmiş ;)
80-66 güzel olur

Emin Ünal link=topic=73506.msg859152#msg859152 date=1394099013' Alıntı:
belkı az donanımlı ve cok donanımlı olarakpıyasaya sunulur ve kasa deısecegını sanmam ama makyajlı kasa gelebılır. ve eskı 66 serıler bı gun hortlayacak :) cunku cok arıyolar

Horozkentli-Yasar link=topic=73506.msg859161#msg859161 date=1394100506' Alıntı:
belkı az donanımlı ve cok donanımlı olarakpıyasaya sunulur ve kasa deısecegını sanmam ama makyajlı kasa gelebılır. ve eskı 66 serıler bı gun hortlayacak :) cunku cok arıyolar

66 serisi iyi de 2000-2001 model 70-66 ya 58000 istenirse sıfırı kaç para olur acaba? Birde zirvedeyken bıraksınlar bence sağlam güçlü diyorduk bunu da TD serisine çevirecekler...

t5 bekleyenler var. kullanım klavuzu kabaca 1 sene önce basıldı kendi yok hala.
47541652.jpg

47551910.jpg

Çiftçinin alım gücü düştükçe imalatçıda hırsızlığa başlayacak kardan feragat edeceğine ordan buradan çalacakta çalacak.
Bir zamanlar tofaşlarda tek aynayı çalmıştı. Araba sağ aynası olmadan geliyordu. Dalga geçerdik yerli ferrari diyerek. Sözde bir tarihte çıkan ferrari arabalarda sağ ayna yokmuş..

gokhanozkan link=topic=73506.msg858579#msg858579 date=1394034412' Alıntı:
Egerki guncel td elite olursa o zaman kotu

Zaten büyük ihtimalle öyledir erkunt un e serisi standart lüks gibi özellikli olanları elite diyecekler hava kompresörü ilave piston vb diğerleri delta olacaktır zaten adam tdd serisi delta demiş t serisi delta dememiş hi lo vs nerde ola görürsünüz bak daha şu anki tdd lerden biraz daha aşağıda kalite motor üretip ucuza satmak için delta elite yazacaklar. Ulen varya bu firmalar hortumları dolaştırıp dolaştırıp millete motor satıyorlar